Yamaha Neos 2012 stopka centralna zwisa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Yamaha Neos 2012 stopka centralna zwisa

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe metio
    metio
    Użytkownik

Dzień dobry! Posiadam skuter Yamaha Neos 2012, problem polega na tym że stopka centralna zwisa i trze o podłoże w stanie złożonym. Na allegro jest zestaw ze sworzniem i dwoma sprężynami i jedną wiem jak założyć bo ją mam natomiast nie mam pojęcia jak i gdzie założyć tą drugą, dłuższą i węższą. Proszę osoby które mają ten model skutera o jakieś wskazówki a najlepiej zdjęcia. Czy zestaw z aukcji pomoże na zwisającą stopkę centralną?Pozdrawiam Yamaha neos 2012Stara sprężyna
    zestaw z aukcji

• Ten temat został zmodyfikowany2 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe metio metio.
    • Ten temat został zmodyfikowany2 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe metio metio.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

są dwa systemy.
    W jednym ta sprężyna o mniejszej średnicy jest wewnątrz tej dużej (przewalone to założyć).
    W drugim zakłada się tylko jedną.

Ja użyłem tylko tej dużej. Jest dostatecznie mocna żeby utrzymać nóżkę na górze podczas jazdy – kwestia jej długości. Może twoja jest już zmeczona życiem i rozciągnięta.

dfdfdfg

dfdfdfdf

fdfdfd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe metio
    metio
    Użytkownik

Serdecznie dziękuję za odpowiedź, kupię ten zestaw i założę nowy sworzeń i tą grubą sprężynę, pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

sprezyne sobie po prostu dobierz tą która zadziała lepiej.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie