Yamaha mbk 2004r. Problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Yamaha mbk 2004r. Problem

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 11 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #671005 Odpowiedź

Kuba Mazur
    Użytkownik

Witam mam yamahe mbk 2t 2004r. Mianowicie chodzi o to, że miałem zepsutą kontrolke oleju wlalem litr oleju i miałem go na parę dobrych miesięcy raz dałem się przejechać bratu i nie zobaczyłem stanu oleju skuter mu zgasł. Dałem za niego 2000zl i mam teraz do was prośbę czy moglibyście mi go wycenić i powiedzieć ile mniej więcej bym za niego wziął, albo powiedzieć co w nim mogło się zepsuć mi wydaje się se padł Cylinder

#671006 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dowiesz sie co jest zepsute to bedziesz wiedział ile trzeba zapłacić za naprawe. jak bedziesz wiedział ile trzeba zapłacić za naprawe to odejmiesz sobie to od ceny takich sprzętów na rynku

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Yamaha mbk 2004r. Problem
Informacje o Tobie: