Yamaha Majesty 125 – problem ze startem.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Yamaha Majesty 125 – problem ze startem.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe eadem eadem 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe felixwawa
    felixwawa
    Użytkownik

Cześć . Mam skuter jak w opisie i mam mały problem podczas powolnego ruszania coś tak jakby skacze nie równo startuje. Dodam że wymieniłem ostatnior rolki i pasek.
    Jak jadę normalnie to jedzie spoko równo ciągnie aż miło , za to w korku przy manewrowaniu jak dodaję po mału gazu to tak jakby skacze . Macie pomysł co to może być.
    Pozdrawiam.
    Felix

Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

sprzęgło łapie i puszcza może być to wina sprężynek.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Obstawiam brak równomiernego tarcia okładzin sprzęgła o dzwon. Sprawdź dokładnie, czy są równomiernie starte. Przerobiłem taki przypadek. Mogą być sprzężyny, może być brak osiowości. A może być tak, że sprzęgło nie wchodzi całe pod dzwon tylko częściowo (wystaje poza) pracuje.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie