Yamaha JogRR - Problem z gaśnięciem / przerwa w dopływie paliwa

Witam

Posiadam skuter 50ccm 2T Yamaha JogRR. Od jakiegoś czasu mam problem z odpaleniem na zimnym silniku. Sytuacja pogarsza się w przypadku kiedy skuter zostaje zostawiony na kilka/kilkanaście godzin na zewnątrz - co dziwne problem jest mniej uciążliwy gdy stoi w garażu. Poniżej przedstawiam krótki filmik, który obrazuje na czym polega mój problem.

http://www.youtube.com/watch?v=BccFpHvOOXg&feature=youtu.be

Dodam, że kilka dni temu wyczyściłem gaźnik co sprawia, że możemy go skreślić z listy potencjalnych czynników tej usterki. Natomiast na filmiku widać wyraźnie, że skuter nie ma problemu z odpaleniem i wydaje mi się, że gaźnik jest dobrze wyregulowany - stałe obroty na biegu jałowym. Problem zaczyna się pojawiać gdy podwyższam obroty (skuter dławi się). Tak jak wspomniałem sytuacja pogarsza się gdy skuter pozostawi się na kilka godzin na zewnątrz. Wtedy odpali za pierwszym razem, ale po chwili sam gaśnie i trzeba trochę go rozruszać aby znowu odpalił. Dodam, że gdy za drugim razem odpali i wskoczy na odpowiednie obroty to nie ma szczególnych problemów z późniejszą jazdą. Choć muszę przyznać, że czasami podczas jazdy gdy nagle chcę zwiększyć prędkość to odczuwam jakby się przyduszał. Tylko nie jestem pewny czy oba te problemy są ze sobą powiązane.

Bardzo proszę was o pomoc.
Pozdrawiam