Yamaha Jog R vs RR

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Yamaha Jog R vs RR

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam! Mam 7000 na skuter. Pomyślałem o Yamaszce Jog R 2007 bo kosztuje właśnie tyle. Widziałem tez że Jog RR 2007 kosztuje o 400 zł więcej, a to przecież LC. I tu się moje pytanie pojawia. Czy brać Jog’a R czy RR, czy może jeszcze coś innego do 7000 zł? Z góry dzięki, ms0

Anonimowy

A musi być nowy? Jak nie to bym brał Yamahe Aerox prawie nową lub Aprilie Sr 😛 A R od RR rózni się tym że RR jest LC więc chłodzona cieczą – plus RR’ki

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

Tak musi być nowy. Chce mieć nowy bo używka to używka i nigdy nie wiadomo.

Anonimowy

Za tą cenę możesz łyknąć nowy model Malaguti F12, jakieś Kymco lub Benelli 49 X (nowość na rynku) Wybór należy do Ciebie 😉 A wracając do głównego wątku tematu to ja bym brał RR, bo to jednak LC i na pewno lepiej będzie chłodzić silnik jak byś robił tuning 😎

Anonimowy

A co ciekawego mi o tym benelli 49 Xmożecie powiedzieć? Jaka moc, może jakiś opis/test tego skuterka, czy się psuje, i mozliwosci przy tuningu. I jak w wypada w porównaniu do Jog RR? Thx

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Opis tego Benelli masz w dwumiesięczniku SKUTER 😉

Anonimowy

RR I co ma niby oznaczać ten skrót? Warn za nabijanie postów…

Anonimowy

Hmm, chodziło mu o model Yamaszki pewnie. Ja zaczaiłem. Cofnij warna. Czytałem ten opis, skuterek ciekawy tylko sprawa. Gdzie w opolskim można kupić benelli, bo powiem wam że jakby coś się zepsuło to nie wiem gdzie to serwisować xD

Anonimowy

A myślisz że u mnie to serwis Yamaha jest?;p tzn Malaguti. W moim mieście jest jeden serwis i 3 kolesi którzy zajmują się takimi rzeczami na czarno. A jak coś to 30km do Lublina.

Anonimowy

Bierz Joga RR mały leciutki, pasarzer ma na nim wygodnie , kanapa duża i wygodna, minarelli LC ale bęben z tyłu, Łatwy do stuntu bo chłodnica i wszystko jest na tyle.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie