Yamaha hm 50

Witam,
Chciałbym kupić jakieś enduro 50 ccm. Zastanawiam się nad honda hm 50, ale boję się że przy moim wzroście 182 cm i wadze 68 kg ten motorower nie da sobie rady. Czy ktoś może powiedzieć mi czy ta honda jest wystarczająca? Chodzi mi też o to żebym nie wyglądał śmiesznie jadąc na niej. Jeśli macie też inne propozycje co mogę kupić zamiast hondy hm (nie za drogie) to piszcie.

przy takim wzroście to w zasadzie na wszystkich morowerach bedziesz wyglądał jakby pająk na fistaszku fasoli jechał :slight_smile:
co nie jest znowu jakims wielkim dramataem bo mój kolega co ma coś koło 1,90m z groszami jeździ na małym Piaggio NRG i go uwielbia.
Gorzej jeżeli u ciebie na takim małym motorku wymusi taka pozycje za kierownicą że albo ty sie bedziesz meczył z racji podgietych nóg czy łokci albo motocykl straci swoje walory uzytkowe bo np przy skoku zawieszenia zaczniesz walic kolanami o manetki czy coś w tym stylu.
Musisz się przymierzyć.

Ten Piaggio jeszcze nie taki mały ;), u nas prawie przy takich wzrostach jeżdżą chińczykami na kołach 10 i dają rade :smiley:

NRG ma własnie 10"