Yamaha Hercules CV50 83'

Witam,
Zakupiłem ostatnio Yamaha Hercules CV50 z 83’ roku. Pisze z zapytaniem czy może ktoś z was posiada jakąś instrukcję do tego skutera? Mam z nim też mały problem. Od kilku dni walczę z kierunkowskazami. Problem jest z nimi taki iz za słabo świecą. Wymieniłem wszystkie obudowy, przerywacz i nadal jest lipa :confused: Przerywacz na wejściu dostaje napięcie w okolicach 5,9/6,3V lecz na wyjściu tylko 2,8/3,5V tak samo na starym jak i na nowym. Czy ktoś ma może jakiś pomysł gdzie mogłoby znajdować się źródło problemu? Jeszcze jedno pytanko to takie czy skuter ten posiada jakieś blokady, a jeśli tak to gdzie zazwyczaj one się w nich znajdowały, bo nie ukrywam że jechać 40km/h to trochę słabo :wink:

Pozdrawiam i z góry dziękuje za każdą okazaną pomoc :slight_smile:

a jaki prąd idzie na klakson albo na moduł zapłonowy?
jakie napięcie ma akumulator?
wszystkie kable i mocowania mas sprawne? (nie zgnite i pordzewiałe?)

Prądu na klakson ani moduł nie mierzyłem, napięcie akumulatora na zgaszonym silniku to 6,2V. Ogólnie instalacja wygląda na dobrą, żadne końcówki nie były zaśniedziałe, jedynie na akumulatorze ale te oczyściłem.

masz tam 6V instalacje czy 12V instalacje?

6V :slight_smile: to staruszek :stuck_out_tongue:

może masz zwarcie w instalacji kierunków

Ale czy w przypadku zwarcia nadal powinny działać? Czy tak jak jest to u mnie świecą słabiej?

zalezy od stopnia zwarcia