Yamaha DT 125x Kowala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Yamaha DT 125x Kowala

Ten temat zawiera 39 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 40 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

5 maja 2011, po całkiem szybko przejechanych 185km z Płocka do Ostrowa Wielkopolskiego stałem się posiadaczem najnowszego i zarazem ostatniego już modelu dt 125 w wersji supermoto. Dt produkowana była do 2008 roku, potem weszła wr 125 4t.
    Moja yamaha pochodzi od pierwszego właściciela, kupiona w Polsce itd. Była jeszcze z blokadami, ogólnie widać że jest używana, ale zjeżdżona nie jest. Przebieg: 12 000 wbiłem już ja. Myślę że cofany nie jest. Bo w zasadzie taki dosyć realny, faktura zakupu jest na wrzesień 2007, więc jeżdżona praktycznie sezon 2008, 2009, 2010, a 2011 już ja będę jeździć, no to 4 tys na sezon to normalny przebieg.

Może zdjęciaż Narazie dużo nie mam, coś z czasem podeśle.

http://bikepics.com/members/kowalplock/06dt125x/

Anonimowy

ładna jest 😉 dbaj i nie zmieniaj 😉 choc pewnie mocy mniej niz rsą ;D

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

No różnica jest bardzo duża.

Anonimowy

może być. Jakie osiągiż

Anonimowy

Do setki nie wiem ile, a max jedzie lekko ponad 130, ale to muszę się ostro połozyć na niej, jak siędzie prosto to 120max

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

ale wygląda super, zwłaszcza na drugiej fotce

Anonimowy

Dzięki

a właśnie, dziś 2 lata mijają od mojego wypadku na keewayu, dzięki któremu mogłem sobie kupić dt i rs i aeroxa 😛

Anonimowy

Kowal napisał:

Dzięki

a właśnie, dziś 2 lata mijają od mojego wypadku na keewayu, dzięki któremu mogłem sobie kupić dt i rs i aeroxa 😛

… nie zapominając o Daelimu, czy jak to było xD?

Anonimowy

Daelim, ale nie ma co o nim myśleć 😛

Anonimowy

Tylko nic w niej nie zmieniaj 😉 To nie sprzęt do dzidowania na prostych, ale do „zabawy” w mieście 😉 Niech ci służy 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 40 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie