! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Yamaha dt 125 up

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Chciałbym wam przedstawić maszynkę moją jaką jest dt 125 jest z 1997 r ogólnie silnikowa jest w bardzo dobrym stanie jak na razie zrobiłem już ponad 100 km na niej i jest wszystko git jak na razie 😉

Uploaded with ImageShack.us

Anonimowy

Gratulacje zakupu 😉 Patrzę każdy na 125+ się przesiada ;d Ile dałeś jeśli można wiedzieć? Fajnie się buja itdł ;p Co z Cagivą? Handlujesz nimiż

Anonimowy

Norvid wywiad robi 😀
    Fajna 😀 ale troszeczkę kosmetyki się przyda 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Anonimowy

Wystarczy ogarnąć okleina prze polerować i jak nowa na chwile obecną już zrobiony jest wydech 😉 może w tygodniu będzie zarejestrowana to się będzie latać 😉

Anonimowy

ładna tylko zmień owiewkę, daj jakąś okleinę fajną no i opone!!

Anonimowy

Okleina na pewno będzie myślę kupić oryginalną jaka tu była są na allegro za 86 zł a opon nie zmieńię bo to są nówki michelin ;d o owiewce pomyślę tylko musi kasy trochę wpaść 😉

[ Dodano: 14-06-2011, 15:15 ]
    Panowie w najbliższym czasie przyjdzie kostka na tył na przód na miejscu mam no i myślę nad okleiną co myślicie o monster energy
    http://moto.allegro.pl/naklejki-monster-energy-polecam-12naklejek-wlepy-i1653184015.html

Anonimowy

Fedruje!

Co tam z tą DeTą? Okeljona już? Kostka jest, czy może coś więceją

Anonimowy

Lololo Dywer chyba Ci się nudzi 😀

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie