Yamaha Booster vs. Yamaha Aerox.

Mam skuter Yamaha Booster full seria .Bez papierów.Chciałem kupić wydech i wariator .
vs.
Myślę nad kupnem Yamahy Aerox .Nie wiem co zrobić.Inwestować w booster czy kupic Roxa ?Chciałbym aby szedł na koło

Zastanawiałeś się jak zarejestrujesz skuter bez papierów? Chyba, że ma służyć do zabawy poza drogami publicznymi, to jeszcze rozumiem. Podobno Romet 700 idzie na koło i to na serii, taki z niego szatan :)

Pomyśl nad Torosem Fresco. Tani a nieżle idzie na koło. Raz odkręciłem gaz do końca i przez 5 km pod lekką górkę jechałem na jednym kole:) To jest moc. A na poważnie bierz Roxanę, bo na Boosterze nie da się jeździć legalnie bez papierów.

Kristop jeżeli dobrze zrozumiałem to jechałeś 5 km na kole, seryjnym 4t ? No Tak jest moc :D całe 3 KM Takie bajki to nie tutaj. Co do tematu . Jeżeli chcesz jeździć legalnie to kup roxa. jeżeli skuter będzie tylko do zabawy to inwestuj w tego co masz :)

Kuba przecież on się wygłupiał, bez napinek proszę :P

Przecież to tylko żart:) Nie rozumiem ludzi którzy chcą jeździć na kole. Rozumiem że od czasu do czasu tak, spróbować można, ale cały czas? A potem pisze taki np. skąd wziąć plastiki albo kierownice. Ale jest jeden+ jest o czym dyskutować:)

wiesz może chłopak zajarał się stuntem i zamierza zacząć treningi...

Kristop napisał:

Przecież to tylko żart:) Nie rozumiem ludzi którzy chcą jeździć na kole. Rozumiem że od czasu do czasu tak, spróbować można, ale cały czas? A potem pisze taki np. skąd wziąć plastiki albo kierownice. Ale jest jeden+ jest o czym dyskutować:)

Widocznie nie jeździłeś nigdy na 1 kole... Bo w końcu chiński skuter się nie podniesie...

Właśnie że próbowałem. Tylko po co niszczyć silnik itd. Dla mnie stunt to tylko dla sportu lub na parkingach itp. Stunt fajnie się ogląda, ale kiedy taki stunter jedzie po drodze to już mniej przyjemnie.

Mam pytanie: Czy jakiekolwiek światła powinny się świecić podczas jazdy, bo w moim Yamaha Mbk Booster z 96r. tylko gdy zahamuje światło się zapala, a gdy jade nic się nie świeci (światło stop) ?

widocznie włókno od pozycyjnej sie skichało