yamaha booster nie odpala

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Olek
    Gość

Siema, zatrzymałem się na stopie 😀 moją yamaha boosterem z 98r. i obroty nagle spadły i zgasła od tego momentu nie chcę zapalić.Gaźnik wyczyszczony, iskra jest, paliwo jest na świecy.Podczas kopania tak jakby prawie już odpalał ale nie może.Ktoś wie co dalej mam szukać?

Wombat
    Moderator

kompresja jaka?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Olek
    Gość

ciężko mi powiedzieć bo nie mam przyrządu do sprawdzenia, a można jakoś inaczej to sprawdzić?

Wombat
    Moderator

nie. tylko manometrem.

Szumek811
    Uczestnik

Manometr na allegro to koszt 20 zł, podjedź do warsztatu sprawdzą Ci za browarka. Aczkolwiek nie sądze aby nagłe zgaśnięcie było winą słabej kompresji, no chyba, że spuchł tłok i zrobił rysę na cylindrze to faktycznie mogła spaść kompresja. Czy przed zgaśnięciem przerywał albo tracił moc a może mocniej dymił ?

Olek
    Gość

Moc była normalna i nie przerywał, dymu większego też raczej nie było bo nie widziałem w lusterkach. Dziwna sytuacja bo nie wiem co teraz robić

Szumek811
    Uczestnik

A próbowałeś odpalić na plaka ? Psiknij jakimś dezodorantem we wlot filtra powietrza i kręć rozrusznikiem.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button