yamaha booster nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery yamaha booster nie odpala

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 1 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #689526 Odpowiedź

Olek

Siema, zatrzymałem się na stopie 😀 moją yamaha boosterem z 98r. i obroty nagle spadły i zgasła od tego momentu nie chcę zapalić.Gaźnik wyczyszczony, iskra jest, paliwo jest na świecy.Podczas kopania tak jakby prawie już odpalał ale nie może.Ktoś wie co dalej mam szukać?

#689533 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

kompresja jaka?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #689535 Odpowiedź

Olek

ciężko mi powiedzieć bo nie mam przyrządu do sprawdzenia, a można jakoś inaczej to sprawdzić?

#689540 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie. tylko manometrem.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #689564 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Manometr na allegro to koszt 20 zł, podjedź do warsztatu sprawdzą Ci za browarka. Aczkolwiek nie sądze aby nagłe zgaśnięcie było winą słabej kompresji, no chyba, że spuchł tłok i zrobił rysę na cylindrze to faktycznie mogła spaść kompresja. Czy przed zgaśnięciem przerywał albo tracił moc a może mocniej dymił ?

Nie pomagam na priv 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #689577 Odpowiedź

Olek

Moc była normalna i nie przerywał, dymu większego też raczej nie było bo nie widziałem w lusterkach. Dziwna sytuacja bo nie wiem co teraz robić

#689579 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

A próbowałeś odpalić na plaka ? Psiknij jakimś dezodorantem we wlot filtra powietrza i kręć rozrusznikiem.

Nie pomagam na priv 😉
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: yamaha booster nie odpala
Informacje o Tobie: