Yamaha booster

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #638559
    Gurtex
    Uczestnik
    • 5
    • 8Postów:

    Witam posiadam yamahe booster i mam pewien problem a mianowicie jak jade i dodam gazu do konca to skuter sie tak jakby dławi(brakuje mu mocy) jak jeżdżę i daje minimalnie nie do konca to wszystko jest dobrze. iglica byla regulowana gaźnik cały też, swieca Nowa, wszystko jest szczelne, jakies 3 miesiace temu byl przerabiany silnik na 70(wal nowy,tlok i pierscienie, cylinder, glowica Nowe i wszystko dotarte jak trzeba.ktos wie co by było przyczyną?

    #638561
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    tak, gaźnik i regulacja. abo go przy manetce na full zalewasz albo paliwa jest za mało.
    na jaki cylinder wymieniłeś robiąc te 70cm? tani chińczyk czy coś sensownego? przy zwiększeniu pojemności przynajmniej zwiększałeś dysze główną lub gaźnik?

    #638626
    Gurtex
    Uczestnik
    • 5
    • 8Postów:

    Wszystkie czesci polini. W sumie to cały skuter jest z tych części. Gaznik tez był zmieniany na wiekszy i byl zakupiony nowy. Jak go kupilem to fajnie jeździł i nic nie bylo, nic nie kombinowalem, ale od pewnego czasu samo sie zaczęło tak robić.

    #638627
    Czaki
    Uczestnik
    • 39
    • 370Postów:

    Ja tak miałem gdy filtr powietrza nie przepuszczał mi odpowiedniej ilości powietrza. W seryjnym w środku wyciąłem wszystkie rurki skuter ciągnie jak wściekły.

    #638637
    Gurtex
    Uczestnik
    • 5
    • 8Postów:

    Ja mam tak że odpale go i sie rozgrzeje(zawsze tak robie przed jazdą)i przejade jakies ok.800m i dopiero po tym dystnsie sie tak dzieje. Nie zawsze jest to 800m, raz tak a raz inaczej.

    #638638
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    przestaje dzialac ssanie i zaczyna brakowac paliwa. gaźnik i regulacja.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button