Yamaha Axis, bardzo słabe światła, PROSZE O POMOC !

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Yamaha Axis, bardzo słabe światła, PROSZE O POMOC !

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

PO to pewno postojowki. Jak swiatla za slabo swieca to zarówki zmień. A za slabo to znaczy jaką Ze nie oswietlaja, za nisko za wysoko??

Anonimowy

też mi się wydaje że PO to postojówki ale nie byłem pewny 😛 ale żeby nie było różnicy między postojowymi a zwykłymi światłami? za słabo to znaczy że widoczność na nich to max 2 metry. hmm.. no wymienić żarówki i mam nadzieję że to coś pomoże 😛 [code:1:8fa0f16776]http://moto.allegro.pl/item392115952_philips_h4_motovision_oryginalne_nowa_cena_.html[/code:1:8fa0f16776] takie coś by mogło być do skuterka?;>

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Czyli za blisko swieca czy za słabo? Bo jest regulacja wysokosci swiateł jakbyco

Anonimowy

to nie to że za blisko tylko za słabo 😛 hmm.. a gdzie ta regulacja się znajdują mniej więceją:P przed chwilą sprawdziłem światła i świeci mi tylko środkowa lampa, a dwie boczne nic ;/ więc to chyba będzie źródło moich problemów 😛

Anonimowy

Wymień żarówki :mrgreen: . Wykręć i sprawdź jaki typ, będzie napisane chociaż na jednej na 100%. Na popalonych żarówkach nie ma co ustawiać wysokości świateł 😉

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

U mnie są śrubki pod reflektorem. Jak je wkręcam to się obniża. Co do problemu to żarówka. Ta od normalnych świateł Ci się spalia, także jak włączysz je to Ci tylko żarówka od postojowych świeci (to jest dobre, w razie gdy Ci się w nocy w trasie spali masz jakąś widoczność i sam jesteś widoczny ;])

Anonimowy

no rozkręciłem go i żarówka wygląda na dobrą, ale nawet pod prostownikiem nie świeci ;/ jutro śmigam do sklepu po nowa i montuje 😛 pozdro

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie