Yamaha Aerox wężyk nie pobiera paliwa z baku

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Yamaha Aerox wężyk nie pobiera paliwa z baku

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #670041 Odpowiedź

  Hubert Lech
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Przez wsadzona za dużą dysze skuter zalewa i później nie odpala bo nie leci paliwo z wezyka Ale gdy strzykawaką wleje trochę benzyny do gaznika skuter odpali I paliwo normalnie się zbiera Wężyk paliwa tak jakby daje paliwo tylko gdy skuter jest odpalony Ale gdy jadę to co zalewa i znowu gaśnie I nie dostaje paliwa mam nadzieję że ktoś mnie zrozumie

  #670049 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 133

  wężyk paliwa daje paliwo jak skuter jest odpalony bo tylko wtedy dolot generuje podciśnienie – a kranik jest sterowany podciśnieniem.
  Wiec to jest ok. A jak podciśnienie jest a kranik nie puszcza to walniety kranik. A jak karnik puszcza a nie leci to być może zawieszona iglica w gaźniku lub zatkane napowietrzanie zbiornika (dziurka w korku sie zakitowała) i nie może uzupełnić zbiornika powietrzem.
  A zalewanie to kwestia regulacji

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Yamaha Aerox wężyk nie pobiera paliwa z baku
Informacje o Tobie: