Yamaha Aerox używka

Witam chce kupić skuter yamaha aerox i mam do was pytanie (uzywany) w jakiej cenie kupię aeroxa(50) dobrego ? (olx)

w takiej w jakiej znajdziesz dobry i dogadasz się z właścicielem.

a tak na oko ? po ile chodzą dobre ? 2-3 ?

Znajdziesz, na 100%, ale ni licz, że będzie to 2010/2013, ja gdy szukałem to za 3tys były tylko 2005/2006 ( olx ), pamiętaj o tym, że yamaszka ta często jest wykorzystywana do stuntu, więc może być "troszke" zajechana ;) Lepiej kupić ( moim skromnym zdaniem ) peugeot sf2 z 2005, tez około 3tys, kto co woli.

tutaj rocznik to chyba nie ma znaczenia ???

Czy ja wiem.. a do czego Ci będzie głównie służył?

jazda po mieście, dojazd do szkoły .

Jeśli znasz się na mechanice to poszukaj jakiegos w okolicy, a zobaczyłes tego peugeota?

No wls sie nie znam na mechanice musze kogos poszukac kto by ew pojechal ze mna po roxa to go posprawdza czy dobry . Tak ale aerox to moje marzenie strasznie mi się podoba i tylko jego chce mieć ^^ . jeszcze jedno w niektórych ogłoszeniach jest jakiś aerok mbk co to ten mbk ?

Oj na to pytanie musi Ci odpowiedzieć ktoś inny :(

Za wikipedią: bliźniaczy model Aeroxa - MBK Nitro

MBK Nitro to ponoć Yamaha Aerox tylko składana we Francji.

Mhm :))

A rocznik roxa ma jakieś Znaczenie ? :/

Nie wiem, ja bym raczej obstawiał stan (użytkowanie) niż wiek. Paci grzebie się czasem w zabytkach i wychodzą perełki, a nówka też potrafi być zajechana przez barana...

Mhm rozumiem .
A jeżeli chciałbym wymienić wydech cały z tłumikiem to musiał bym coś jeszcze wymienić By wydech się dostosowal ? Czy nic wymieniam wydech i git?

tak wyregulować gaźnik i napęd do tego

Różni się cos bardzo 49 od 50 pojemności ? Jak będę miał roxa z poj 49 to slabszy będzie ??

To samo

Jak będę miał roxa z poj 49 to slabszy będzie od 50 ??

i czy jak bede miec 49 to jak bede chcial zmienic wydech na stage 6 pro replica to nie da rady ? bo gdzies czytalem ze na 49 nie wejdzie ... tylko od 50 ? to prawda ?

49 to 50. to to samo. a pro replica jest do cylindrów klasy sport o mocy 9-17KM i pojemności 70cm