Yamaha Aerox używka rzućcie okiem

Witam planuje w niedługim czasie zakupić Yamahe Aerox szukałem szperałem i nie mogłem znaleźć nic godnego uwagi aż tu nagle znalazłem coś takiego:
http://otomoto.pl/yamaha-aerox-piekna-super-stan-M3229386.html
i stąd moje pytanie, Czy wartą kupić takową yamahe z takim przebiegiem? Wnioskując z ogłoszenia jest po remoncie i dosyć MOCNYM tuningu, niestety wydaje mi się podejrzana taka cena za tak pięknie wyglądający pojazd. Macie może jakieś pomysły co mogło spotkać ten skuter w przeszłości? Lub na co zwrócić uwagę przy ewentaulnych oględzinach skutera.
Bardzo proszę o odpowiedzi w tej sprawie ;)

Pozdrawiam Kaldi

przebiegu dużego to ona nie ma nawet coś za mało jak na ten rok,tuning jest średni według mnie (więcej z wyglądu jak z mechaniki) a i z ceną to bym się targował troszkę.Możliwe że była katowana na stund robiona względnie zaliczyła szlif i z tego powodu remont.Radziłbym pojechać obejrzeć na żywo przejechać się wtedy się wyjaśni

taki wudech yasui ok 1000zł to się opłaca wziąć go

ta, weź i sprzedaj na części jeszcze na tym zarobisz ;)

kto??

Wygląda extra :)

Tylko oby nie było tak że była katowana, potem koleś wrzucił w nią pare stówek i teraz wygląda jak nowa, tylko wygląda : D

Dalej nie rozumiem kto wymienia obie opony po przebiegu 10 tys ? Tarcza hamulcowa wytrzymuje dwie zmiany klocków więc podejrzane jest że tylna tarcza także została wymieniona. Nie dość że koleś pisze że obie opony są wymienione to jeszcze różnią się bieżnikiem co jest trochę podejrzane bo jak się wymienia komplet opon to wymienia się na taki sam bieżnik. Osobiście bym odpuścił sobie ten egzemplarz bo wydaje mi się podejrzany ale to tylko moja opinia.

coś tu nie gra...

do 4000zł to sobie możesz kupić kymco albo używaną aplilkę

lisu7 napisał:

do 4000zł to sobie możesz kupić kymco albo używaną aplilkę

sęk w tym że mam chrapkę na Aeroxa tylko wszystko jakieś podejrzane, nie mogę znaleźć odpowiedniego egzemplarza.

lepiej znajdź peugeot jetforce ma ładniejszą stylistykę a jeździ tak samo

Skoro chce Aeroxa ta na ch*j mu polecacie Peugeota, Kymco albo nie wiadomo co ?? Jak masz blisko to podjedź, obejrzyj, przecież opony to nie wszystko, grunt żeby silnik był dobry, elektryka sprawna, a rama prosta. Pozdro ;)