Yamaha Aerox - tuning do 6000 zł !

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #140861 Reply
    vince321
    Użytkownik
    • 7

Witam! Czy mozecie mi wypisac najlepsze częsci do tuningu ? Jaki cylek (jaka pojemnosc? ), wał, ganik ? Podajcie wszystko co mogę wymienic bo ja sie na tym nie znam 😛 Posiadam aeroxa 2010r do wydania na tuning mechaniczny około 6000 zł.

#140865 Reply
    ziom_sony
    Użytkownik
    • 19

Nie masz z czym kasy zrobic ? Za taką kasę można sobie postawić 2 porządny skuter w garażu

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#140869 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64

Wariator malossi multivar , cylinder naraku np evo, jakieś sprzęgło z malossi i dobry pasek wzmacniany np malossi , bando. Jakiś dobry tumnik.

#140875 Reply
    vince321
    Użytkownik
    • 7

ziom_sony napisał:

Nie masz z czym kasy zrobic ? Za taką kasę można sobie postawić 2 porządny skuter w garażu

A poco mi 2 dobre skutery ? Jak będe miał jeden ale zaje***ty 🙂

#140880 Reply
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30

Nie wiem może cylek stage6, wydeszek yasumi, Gaznik 21 mm , wał to nie wiem. Jakieś porządne wario, pasek, sprzeglo.

#140886 Reply
    juniewicz
    Użytkownik
    • 3

cylek taki: http://shop.mieloch.pl/cylinder-kit-malossi-mhr-team-ii-70cc-12mm,pZ031066.bhtml wariator: http://shop.mieloch.pl/wariator-kit-stage6-r-t-cvt-oversize-system,pZ017817.bhtml (pasek masz gratis) ew jakis malossi, a tlumik polecam spawaka bez homologacji za 500zl ;).

#140891 Reply
    vince321
    Użytkownik
    • 7

juniewicz napisał:

cylek taki: http://shop.mieloch.pl/cylinder-kit-malossi-mhr-team-ii-70cc-12mm,pZ031066.bhtml wariator: http://shop.mieloch.pl/wariator-kit-stage6-r-t-cvt-oversize-system,pZ017817.bhtml (pasek masz gratis) ew jakis malossi, a tlumik polecam spawaka bez homologacji za 500zl ;).

to są najlepsze częsci ? Ile po takim tunie będzie leciał ?

#140894 Reply
    tzr50
    Użytkownik
    • 8

Najpierw nam powiedz czego oczekujesz od roxany po tuningu tzn. jaki v-max cię interesuje , czy wolisz mieć bardzo dobre przyspieszenie czy też wielki v-max . Powiedz nam też co masz już w roxanie . W tych pieniądzach złożysz już porządnego mida a nawet high-enda.

#140899 Reply
    martin1996a
    Użytkownik
    • 47

Moja propozycja jest taka
    -Wariator Malossi MHR
    -Yasuni c16
    -Cylinder DR Evolution
    -Zawór Stage6 VForce 3
    -gaznik doellorto 21
    -Sprzęgło Stage6 Torque Control
    -wał malossi MHR

Lub taki zestaw
    http://allegro.pl/zestaw-stage6-racing-mkii-70cc-aerox-jog-aprilia-i3460608905.html

#140922 Reply
    tzr50
    Użytkownik
    • 8

Moja propozycja:
    -Cylinder Stage6 R/T MK I
    -FILTR STOŻEK Stage6 Double Laye MAŁY
    -Wał korbowy Top Racing Evolution NG
    -Łozysko igiełkowe Stage6
    -Łożyska wału Stage6 R/T
    -Boost Bottle – gaz box Stage6
    -Gaźnik kit Stage6 R/T VHST 28mm link do aukcji http://www.scooterkingz.pl/gaznik-kit-stage6-rt-vhst
    -Wariator Kit Oversize Stage6 R/T
    -Dzwon sprzęgła Stage6 R/T
    -Sprzęgło Stage6 Torque Control MKII
    -Wydech Yasuni C21

#140956 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Części muszą byc DOPASOWANE do siebie, a nie wszystkie najlepsze. To musi ze sobą współgrać i tyle. A jesli i tak bedziesz jeździł nielegalnie to kup sobie jakąś 250 za tę kasę i tyle.

#140961 Reply
    Mariusz954
    Użytkownik
    • 0

Za 6000zł to zrób sobie prawo jazdy na 125/250 i kup coś mocniejszego, a nie będziesz pakował kase w roxane 50

#141067 Reply
    vince321
    Użytkownik
    • 7

Tylko ze ja mam dopiero 14 lat, niedawno zdałemne na karte. A kasy mam w ch*j bo rodzice dobrze zarabiają. Roxik ma przejechane 3200 km. To jest mało. Ma jedynie blokady posciągane.

#141068 Reply
    vince321
    Użytkownik
    • 7

tzr50 napisał:

Najpierw nam powiedz czego oczekujesz od roxany po tuningu tzn. jaki v-max cię interesuje , czy wolisz mieć bardzo dobre przyspieszenie czy też wielki v-max . Powiedz nam też co masz już w roxanie . W tych pieniądzach złożysz już porządnego mida a nawet high-enda.

Co to jest ten „mida” i „high-enda” ??

#141111 Reply
    tzr50
    Użytkownik
    • 8

Tuningi skuterów dzielą się na kilka klas podaje w kolejności od najsłabszego do najmocniejszego:
    Cylindry
    50cc MidRace / High-End
    50cc Zamienne / Sport
    70cc Sport
    70cc High-End
    70cc MidRace
    Big bore
    Jakiej prędkości maxymalnej oczekujesz????

#141165 Reply
    vince321
    Użytkownik
    • 7

conajmniej 20KM i 135km/h:P

#141206 Reply
    tzr50
    Użytkownik
    • 8

Z całym szacunkiem dla ciebie ale myślę ,że prędkość blisko 140 km/h na skuterze tej wielkości to samobójstwo.Wiem co mówie bo sam mam peugeota speedfighta z tuningiem poziomu midrace i najwięcej jechałem 110 km/h na połowie pełnej manetki i już bałem się więcej. Wracając do tematu to polecam części stage 6 bardzo dobre wykonanie i duża moc . Ten setup powinien być wystarczający:-Cylinder Stage6 R/T MK I
    -Łożyska wału Stage6 R/T
    -Gaźnik kit Stage6 R/T VHST 28mm link do aukcji http://www.scooterkingz.pl/gaznik-kit-stage6-rt-vhst
    -Wydech Yasuni C21
    Masz jakiegoś kumatego mechanika który będzie ci to składał??????

#141207 Reply
    cmokah
    Użytkownik
    • 0

Tuning typu rozpuszczony nastolatek:
    -Mechaniczny:
    -Tłok i cylinder 20 litrów firmy zżeracz paliwa(albo od razu silnik od F22)
    – wydech pierdzix super extra hałas mega
    – wariator „mały ale wariat” uber super pro hiper
    – wał max wielki napęd z 20 krotnym przełożeniem napędu oczywiście w wersji hiper max extra
    -stożkowy gąbkowy filtr zasysacz wsysacz hiper mega( najlepiej wersja z myśliwców bojowych)
    -sprzężone sprzęgło sprzężone super uber
    – mega kompresor 2000:1
    -turbo mega gaźniki i króćce ssące 69 mm
    – turbodopalacz NO2
    – chłodzenie na ciekły azot
    – dodatkowy elektryczny silnik wspomagający
    – mega zębatki 69 podwójnych pro zębów
    – turbodopalacz atomowy
    Najlepiej zalej to wszystko czystym etanolem, a jak chcesz jeszcze lepszego efektu to zalej suchym paliwem do odrzutowców.
    Dodatkowo możesz dolewać trochę ciekłego wodoru. Do silnika lej najlepiej olej do głowy. Spod świateł świateł ruszysz na jednym kole i do setki w 1,5 sekundy. Tylko zawsze ruszaj z manetką do końca bo młode organy są coraz bardziej potrzebne. Vmax jakieś 680 km/h i 1280KM.
    Teraz tuning optyczny:
    -Zawieszenie hydrauliczne, ledy, resory, alusy no i oczywiście głośniki umca-umca
    Polecam!

#141209 Reply
    komputerowiec43
    Użytkownik
    • 9

Hah :D. Dzieciaku, z czym do ludzi. Teraz zadaj sobie pytanie co by powiedzieli rodzice jakby o tym się dowiedzieli…

#141223 Reply
    Olusia
    Użytkownik
    • 2

Spalanie +10 litrów 😀

#141233 Reply
    vince321
    Użytkownik
    • 7

tzr50 napisał:

Z całym szacunkiem dla ciebie ale myślę ,że prędkość blisko 140 km/h na skuterze tej wielkości to samobójstwo.Wiem co mówie bo sam mam peugeota speedfighta z tuningiem poziomu midrace i najwięcej jechałem 110 km/h na połowie pełnej manetki i już bałem się więcej. Wracając do tematu to polecam części stage 6 bardzo dobre wykonanie i duża moc . Ten setup powinien być wystarczający:-Cylinder Stage6 R/T MK I
    -Łożyska wału Stage6 R/T
    -Wydech Yasuni C21
    Masz jakiegoś kumatego mechanika który będzie ci to składał??????

Ile za taki tuning mniej więcej wyjdzie ? I tak mam mechanika w rodzinie to jakos poskłada bo sie pytałem 🙂

#141234 Reply
    Botek
    Użytkownik
    • 79

Możesz mu paliwo lotnicze jeszcze lać to i Ci nawet te 150 pojdzie na lajcie 😉

#141246 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64

Jezu też mam 14l prawie 15 i mi 70-75 starcza a jak przewruciłem się przy 45km to tydzień leżałem , a jak pierdolniesz przy 140km to nie będzie czego zbierać . jak chcesz imponować to kup se helikopter i se lataj.

#141248 Reply
    arekkobylo
    Użytkownik
    • 2

Chłopcze… chyba nie zdajesz sobie sprawy co by ci się stało przy prędkości 100 km/h a nie mówiąc już o 130.Jeszcze dodam że przy takiej prędkości powodował byś zagrożenie nie tylko dla siebie ale dla ludzi wokół.Nie kieruje się stereotypami ale nikt mi nie powie że 14 latek jest rozważnym człowiek… Tak czy inaczej po co ładować kase w skuter.Kup sobie jakąś 250 bo i tak po tuningu będziesz oficjalnie jeździł nielegalnie 😉

#141250 Reply
    Olusia
    Użytkownik
    • 2

Ja przy 30km/h miałam wypadek (Czołówa) i przez tydzien chodzic nie moglem

#141254 Reply
    Mariusz954
    Użytkownik
    • 0

no tak jest jak się ludziom w głowach poprzewracało od kasy

#141256 Reply
    jet_force
    Użytkownik
    • 1

najpierw kup sobie rozum pomyśl co sie stanie jeśli bedziesz musiał nagle zahamować przy 100km/h skutery na maja ABS-ów koło sie bardzo szybko blokuje stwarzasz bardzo duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu

#141268 Reply
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30

Jeżeli robisz mechanikem to jeszcze pomysl o jakimś konkretnym zawieszeniu oraz o układzie hamowania. Taka prędkość to nie są żarty.

#141851 Reply
    vince321
    Użytkownik
    • 7

Ludzie ja was sie spytałem o tuning a nie zebyscie mi wygłaszali przemówinia o ryzyku. Wiem jak to jest wyjebac przy 85 km. Nie dawno miałem wypadek na peugeot speedfight bo mi babka percedesem zajechała droge ;//

#141861 Reply
    Quantumek
    Użytkownik
    • 111

Ciesz sie ze przy 140 ci nie zajechala

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Yamaha Aerox - tuning do 6000 zł !
Twoje informacje:

Back to top button