Yamaha aerox strasznie wysokie obroty

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Ciastkoo
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

Mam taki problem że dziś wymieniłem wariator na stage 6 i rolki 4.0g i nowy pasek jakiś tani i mam taki problem że dostał takiego buta że od razu do 11tyś obrotów przeskakuje i buntuje do 60 w 4 sec i gdy jechałem usłyszałem takie grzechotanie chyba dzwona nie wytrzymuje czy co? proszę o pomoc i poradę czy to jest normalne że skuter sportowy full tuning rusza z takich obrotów czy coś się może stać proszę o wszelkie odpowiedzi i pomoc

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 949Postów:

a co ty ty masz w tym full tuningu?
    bo generalnie minerelli przy wariatorze sportPro i 4g rolkach bedzie się kręcił jak zły. Trzeba to niwelować albo cięższymi rolkami albo ew. słabszą centralną (o ile nie bedzie poślizgów).
    No i pytanie czy twój silnik (wał i łożyska) to wytrzymuje. Ja mam wał odpowiedni i łożyska i mi się na hamowni do 12000obr wkręcał i żyje. Ale był na to przygotowany,
    Co co grzechocze i gdzie to wiesz tylko ty i wróżka. Bo nawet nie napisałeś skąd to dobiega.

Ciastkoo
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

przysłuchałem się i tak jakby rolki latały jak porąbane nie mogę ruszyć nawet powoli bo od razu odpalają się wysokie obroty i muszę przywalić gaz

a siedzi w nim tak :
    Cylinder Stage6 Street Race 70
    Wariator stage 6
    Gaźnik Mikuni 17.5mm
    Wydech Laser x pro
    Dzwon sprzęgła Malossi
    Pasek : jakiś tani
    Wał Top-racing
    Sprzęgło Stage 6

i patrzyłem to wał już trochę zniszczony

Ciastkoo
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

ale od razu tak przydupia że czasami jak by obroty się cofały albo za powoli do chodziło paliwo

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 949Postów:

za lekkie rolki, ja na Streetrace jeżdziłem na 5.5-6g na wario sportopro i spręzynie medium s6

Ciastkoo
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

a muszą to być rolki sportowe czy już kupić jakieś normalne Tanie ? bo szkoda mi zamawiać znowu jakieś pro . xD Chyba nie odczuje różnicy jak jakieś tanie rolki kupie a nie sportowe

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 949Postów:

możesz kupić tanie. I tak co kilka tygodni…

Ciastkoo
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

no i kupiłem 5g już mniejsze troszkę obroty ale dalej tak przypier.. mam jeszcze rolki 6.5g mogę jeszcze spróbować z nimi próbować czy zostawić ?

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

A probój najwyżej wrócisz do 5g

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 949Postów:

ale predkość max ci wzrosła? robiłeś flamastrem kreske na wariatorze i wiesz jak wysoko wchodzi na nim pasek?

Ciastkoo
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

nie nie robiłem kreski ale obroty są teraz mniejsze a jak próbowałem się rozpędzić to taki sam v-max jak na rolkach 4g

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 949Postów:

no to zrób kreske bo nie wiesz na czym stoisz

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button