Yamaha aerox r naked- opinie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Yamaha Yamaha aerox r naked- opinie

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe misiek1997 misiek1997 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #113594 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe misiek1997
    misiek1997
    Użytkownik

Witam serdecznie.
    Od tygodnia zastanawiam się na pierwszym skuterkiem.
    Ostatecznie wybrałem yamahe aerox r naked. Fajnie wygląda i w miarę normalna cena.
    Z waszej strony chciałbym poznać opinie, ile pali, jak się jeździ, jakiego ma kopa itp.

#113607 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Google nie gryzie :]
    Też szukałem opini na temat Zico Simpli, Google lepiej pomogło 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #114000 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe misiek1997
    misiek1997
    Użytkownik

Szczerze mówiąc jest to dość świeży model i nie ma w necie tyle info, wiem bo szukałem. Dlatego chciałem się zapytać tu o opinie jakiegoś użytkownika. Jak jest cos w necie to proszę o linki

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Yamaha aerox r naked- opinie
Informacje o Tobie: