Yamaha Aerox, problem z odpaleniem

Witam mam nastepujacy problem. Moj rox ( rocznik 97 ) przy zalaczeniu sie na wysokie obroty, nie widac oznak krecenia sie kola !!! Nie jest to gaznik, modul. Na filmiku widac ze dodaje gazu On nie jedzie, silnik dziala, wszystko jest ladnie, gaznik caly przeczyszczony lecz nie jedzie. Problem zaczął się jak podjechalem do kolegi, po 2 godzinach chcialem go odpalic jednak po odpaleniu chodzł jak na filmiku. ( film jest z tego samego dnia i z tej samej godziny .. ) Zdarzenie miało miejsce tydzień temu, próbowałem sam to naprawić jednak juz nie wiem co to może być, proszę o porady.
http://www.youtube.com/watch?v=YdNwV6dcx70&feature=plcp&context=C40c14ddVDvjVQa1PpcFPjp67qwv0jf5QDv00e4_19NQ-Z7SZuf-k%3D

200% cos z zaplonem, w 27sek slychac strzal, skoro modul wykluczyles swiece na pewno tez, zostaje ci chyba tylko czujnik polozenia walu albo szukaj gdzies przebicia. Sorry za byki klawiatura mi pie..... nie mam polskich czcionek

sprawdz czy nie ma przebicia fajka-> kabel od fajki ja tez miałem dokladnie tak samo

jeśli nic z tych rzeczy to tak samo jak i u mnie . odkręcasz koło i żabki które pokrywają sie z ząbkami wału są po prostu wytarte od luzu w kole. przyczyną mogło być zużyte łożysko, więc sprawdź przed zdjęciem koła czy masz na nim luzy i czy rusza sie na boki. Jeśli tak to na 100 % to o czym mówię.