Yamaha Aerox problem z elektryka i dziwne muly

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #306987 Reply
    YamahaPower99
    Użytkownik
    • 2

Ostatnio założyłem podobny temat wiec Sorrka za zaśmiecanie, ale potrzebuje bardzo pomocy, w poprzednim wpisie napisałem ze skuter ma dziwne muły niewiadomego bynajmniej dla mnie pochodzenia, ale dobra.. Po wymianie membrany, regulacji gaźnika i wymianie świecy zapłonowej muły tak jakby ustały i jeździł normalnie, do czasu az podpiąłem światła składając go i Przejeżdżając Ok 2km muly znow wróciły, moje pytanie jest wiec nastepujące czy elektryka ma jakis zwiazek z prawidłowa praca silnika? A i dodam jeszcze ze akumulator jest wyładowany mozna powiedziec praktycznie całkowicie, rozrusznik zakręci dwa razy Max. I zauwazylem na kablu od lampy ze jest on poszarpany i wystają ,,druciki” czy to moze miec jakis zwiazek z tym wszystkim? dzieki wielkie za pomoc bo juz powoli tracę siły do tego :/

#306997 Reply
    YamahaPower99
    Użytkownik
    • 2

Ma zamiar ktos pomoc lub odpisac mi na moje problemy? Bo jak widze narazie nikt sie do tego nie rwie xD ludzie błagam was potrzebuje pomocy i to jak najszybszej

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#307004 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

tak, jakość elektryki ma niewątpliwie wpływ na poprawną prace silnika. a ty masz zero akumulatora, wystające druty i inne cuda
    I jeżeli mas dalsze pytania ciągnij je w poprzednim temacie bo ten zamykam – jest dokładnie o tym samym.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Yamaha Aerox problem z elektryka i dziwne muly
Twoje informacje:

Back to top button