Yamaha aerox po zahamowaniu nie odpla

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    YamahaAerox
    Użytkownik

Witam was, przychodzę do was z problemem i jest nastawiany na waszą pomoc, mam nadzieje, że mi pomożecie 🙂
    problem polega na tym, że gdy zahamowałem zgasł mi skuter samowolnie olałem to po 15min znów chciałem odpalić heh i tu ciekawe nie dało się 🙂

skuter w sumie po 1h kopania w kopkę odpali pochodzi i zgaśnie to powinien już odpalić za 1 razem w sumie a tu nie znów trzeba kopać i kopać i jeszcze raz kopać, na innym forum pisali mi:
    zmiana świecy-zrobione
    coś z fajką-zrobione dobra jest
    iskra jest
    membrany odchodzą, tak odchodziły ale wymieniłem i już ok ale dalej nie odpala
    wyczyścić gaźnik-wyczyszczony już 100 razy kompresorem i nic
    kompresja jest znakomita
    no nwm co jeszcze, kopiąc długo paliwo się wylewa przez pokrywę z przekładni, czy to nadmiar paliwa?
    lejąc paliwo bezpośrednio do cylindra, efekt jest ten sam.
    lejąc paliwo bezpośrednio do krócica ssącego wtedy właśnie lepiej łapie ale tylko na chwile i dlatego wylewa się paliwo przez pokrywę?
    czy uszczelniacz/simering na wale ze strony wariatora ma jakiś wpływ na odpalanie?

wymieniałem cały silnik
    cylinder
    wariator
    wydech
    gaźnik
    wał
    itd.
    wszystko ładnie,pięknie chodziło przez ponad 850km ale zahamowałem po prostu i zgasł i właśnie ani rusz, nie chce odpalić.
    czekam na wasze odp.
    jak zły dział to proszę o przeniesienie 🙂
    pozdrawiam.

YamahaAerox
    Użytkownik

odkręciłem klap z przekładni, cala zalana w benzynie, od czego to?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

degename
    Uczestnik

Uszczelniacz na wale? Kopałeś długo, benzyny naleciało a teraz się sączy.

Ewentualnie przewody podciśnieniowe/paliwowe są gdzieś zagięte, sparciałe, niedrożne. Sprawdź to i powiedz czy coś się zmieniło.

YamahaAerox
    Użytkownik

myślę ze to właśnie uszczelniacze, tak mi się zdaje, że jeden uszczelniacz został założony na odwrót

YamahaAerox
    Użytkownik

wszystko ok to wina uszczelniacza.
    ale mam kolejny problem hałasuje z przekładni bardzo głośno
    https://www.youtube.com/watch?v=m24IdlGps2I&feature=youtu.be filmik
    tu trochę mniej ale czasem tak mocno ze az strach.
    oczywiście narazie daje spokój z jazda.
    wiecie co to może być?

YamahaAerox
    Użytkownik

to: http://imageshack.us/f/199/dsc0286q.jpg/ trze o to http://imageshack.us/photo/my-images/594/dsc0287oc.jpg/
    i jak to wyregulować? bo przez to jest ten hałas.(tak mi się wydaję)

YamahaAerox
    Użytkownik

zrobione ok. 800-850km możliwe, że łożyska są wytarte? czy coś? to co jakieś chińskie mi sprzedano? kupiłem dobrą firmę SKF i już zrąbane?
    czy można jeździć jak są łożyska wytarte czy coś? bo odpala rusza. co się może stać gdy bd jechał na takim łożysku?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button