Yamaha Aerox - Malossi MHR + Polini For Race 3

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Yamaha Aerox - Malossi MHR + Polini For Race 3

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #278791 Odpowiedź

Anonimowy

Witam. Mój kolega niedawno kupić sobie Aeroxa i stwierdzić że czas już najwyższy na tuning. Dlatego doradziłem mu takie zestaw i mam pytanie do Was, czy do seryjnego skutera wsadzilibyście jakieś inne części czy te będą wystarczające i co sądzicie o tym setupie. Poprawiłem. – Marchles

#278792 Odpowiedź

Anonimowy

Jeśli myśli o zostaniu przy seryjnym cylindrze, to możliwe że lepszym rozwiązaniem byłoby zakupienie wydechu typu Laser X-Pro, Yasuni Z czy jakąś pozycje ze stajni Hebo. Wariator MHR może był, chociaż wiadomo że nie osiągniesz z niego tyle na seryjnym silniku co pisze w recenzjach. Takie wariatory są testowane na podobnej klasie silnikach, czy też inaczej mówiąc nikt nie testuje silnika na setupie sport z wydechami klasy racing, lu też seria silnik i napęd racing.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #278793 Odpowiedź

Anonimowy

jeszcze jakieś inne propozycje na mocny setup do seryjnego cylka ?? można by też zrobić taki setup cylinder + wario bo dzisiaj stwierdziłem że jak skuterek tak cicho pierdzi to zajebista sprawa, a nie jak większość wymienia tylko wydech i się jarają że sqta słychać na całą dzielnie a jakie skuter ma osiągi to żal

#278794 Odpowiedź

Anonimowy

ja proponuje yasuni z wariator malossi MHR, sprzęgło polini 2g evo II i gaźnik 17,5 i filtr mlossi e13 jakiego wydechu byś nie kupił to musisz wymnienić gaźnik bo inaczej skuter Ci nie bendzie jeździć

#278795 Odpowiedź

Anonimowy

Jak PFR 3 jest najlepszy do Seri… tak bynajmniej twierdzą ci co się ścigają z mielocha i sq.com Overrange Kit jeżeli będziesz brać cylinder 4 race jak nie to kup Hebo Ng / Multivar .

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #278796 Odpowiedź

Anonimowy

Postrach napisał:

Hebo Ng / Multivar .

Ja mam Hebo NG aktualnie. Wrażenie mam takie ze na Multivarze lepiej chodzić mi skuter.

#278797 Odpowiedź

Anonimowy

@up słyszałem że jest go trudno zestroić znajomi mają ale nikt do minarelli ;/ i nie sprawdźe CO DO TEMATU POLINI FOR RACE 3 WYDECH !

#278798 Odpowiedź

Anonimowy

Dlatego co do tematu to Laser X-Pro i Malossi Multivar.

#278799 Odpowiedź

Anonimowy

@ postrach masz ten wydech w swoim aeroxie ??

#278800 Odpowiedź

Anonimowy

Może zróbmy sondę?:) 😎

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: Yamaha Aerox - Malossi MHR + Polini For Race 3
Informacje o Tobie: