yamaha aerox ledwo jedzie

witam posiadam yamahe aerox 97r kupilem od kolesia ktory mowil ze jest do wymiany dzwon ale jeszcze na nim polatam jakis czas temu wlasnie spadla moc nie jedzie i wgl slaby jest mialem w nim zamontowany tlumik leo vince tt ale musialem go oddac wlascicielowi ktory go sprzedal komus nie wiem jak jezdzil na seryjnym bo wlasnie zacząl tracic moc przed zmiana tlumika teraz mam inne sprzeglo bo tamtto sie rozwalilo i tak jak wczesniej pisalem ledwo jedzie i jest slaby nie wkreca sie na odpowiednie obroty czy mzoecie mi pomoc od czego to moze byc czy to od napedu czy od czegos innego, moze jutro zdejme pasek i zobacze czy wkreca sie normalne na obroty, ale prosze o pomoc bo juz nie mam pomyslow

Zmierz kompresję a potem będziesz wiedział gdzie tkwi przyczyna.

jezeli by bylo cos z kompresja nie pisal bym o dzwonie bo napewno kompresja jest dobra bi by nie odpalal tak ladnie tyle co palcem moge na oko sprawdzic to jest dobra. to nie jest napewni wina kompresji gaznika i zaplonu raczej tez nie

miałem tak z uszkodzoną membraną w gaźniku, na twoim miejscu bym to sprawdził

Markowe się nie psują - to prowokacja!

Na stopce powinien wykręcać sporo obroty, jeśli tego nie robi trzeba zajrzeć do gaźnika, membran, filtra paliwa, świecy, elektryki i hamulca tylnego.

A mówią że chińczyki to takie gówno... A o takiego chinczyka jak się będzie dbać to więcej wytrzymie od markowego.

Ja mam Quantuma 2006. Przebieg 23.000 Wymieniam regularnie oleje i świece , dbam nie jeżdzę po dszeszczu nie pale gumy i wszystko dziala. Jak sie dba to sie ma. Dać skuter nastolatkom... a potem się dziwić że nie idzie.

Kupiłeś trupa i masz efekty... jeszcze to oddanie tłumika... nigdy w życiu bym na takie coś nie poszedł. Ale cóż, jedni wolą nowego chinola inni za tą cenę markowe padło.

Wiesz ale jest "lans" na dzielni bo ma Roxa