Yamaha Aerox + Laser X Pro

Witam posiadam seryjny skuter Yamaha Aerox,i moje pytanie jest takie jak założę tłumik Laser X Pro t,o czy trzeba coś wymieniać lub regulować. Chodzi mi by mieć sam tłumik on daje ok 9 km/h.

tłumik nie daje prędkości tylko zwiększa moc, bynajmniej tak u mnie było. Ja nic nie regulowałem i poza zwiększoną mocą nic się nie działo, nic nie regulowałem i śmigałem dalej, nic się nie działo.

A po założeniu tłumika ile ci leciał ? i czy rwał na koło ?

był dynamiczniejszy ale na koło nie rwał :)

seria na koło nie wyrwie ;)
Mało ci da, kup do tego jakieś wario typu malossi multivar czy hebo ng ;)

Jak ja swojego Roxa na seryjnych częściach na koło rwę. V-max 85-87 ciekawe ile by jechał z laserem x pro/

@up

Moje pytanie jest takie V-max mojego roxa 85 km/h ile będzie jechał jak założę sam tłumik Laser x Pro ?

Kup Stage 6 pro replica. Lub Yasumi R

Z tego co mi wiadomo to Laser X Pro najlepszy.

Moje pytanie jest takie V-max mojego roxa 85 km/h ile będzie jechał jak założę sam tłumik Laser x Pro ?

Kup wydech Arrow , sam taki kupiłem i nie żałuje, na koło rwie, nie wiem czemu seria nie może rwać na koło?
Ja nic nie "tuningowałem" wszystko seria, tylko wydech Arrow i śmiga ok 90 km/h, i na koło też rwie jak się postaram ;)

mogę poprosić pełną nazwę tego tłumiku ?

Jutro Ci podam jaki to model, bo mam na papierach jaki to jest tłumik, jutro bd w garażu to z rana/południa napiszę jaki to model jest.
Albo fotę Ci wkleję.

Uploaded with ImageShack.us

Poza wydechem trzeba kupić (w przynajmniej wypada) elementy do regulacji.

Zanim kupisz wydeszek, odpowiedz sobie, czy będziesz zmieniał pojemność :P