Yamaha aerox kupić czy nie

http://moto.allegro.pl/yamaha-aerox-i2978819744.html
Witam co powiecie o tym skuterku??
Kupić czy nie?
Proszę o pomoc.

Jak dla mnie to strasznie drogo, za tą cenę bym wolał nowe Kymco Vitality, które bez awarii zrobi ponad 30 tys.
Zadzwoń do typa, spytaj do kiedy ten rox ma przegląd, OC no i jaki ma przebieg, bo nie ma tych informacji w ogłoszeniu.

myślę że jakiegoś tam kymco nie ma co porównywać do yamahy, markowe skutery bez problemu robią 30 tysięcy bez jakich kolwiek napraw i zrobią kolejne tysiące, posiadam aprilie z 2002 roku, z trochę słabszym silnikiem morini i 30 tysięcy to żaden problem. a jeśli chodzi o model podany w linku, to dowiedz się więcej na jego temat i porównaj z innymi na allegro. moim zdaniem aerox to najlepszy skuter 50, szukaj z silnikiem w miarę oryginalnym, masz pewność ze na oryginalnych częściach będzie niezawodny, jeśli ktoś ingerował w mechanikę, to już nie będzie jakość fabryczna.

Zgadzam się z Madim, za taki rocznik cena jest zdecydowanie za wysoka.

Słuchaj ja zrobiłem właśnie Kymco Vitality, markowym skuterem 26,5 tys km bez żadnej, absolutnie żadnej awarii. Nawet pasek był oryginalny. Gdyby nie wypadek to by dalej jeździł. Tak więc jest co porównywać. Lepiej kupić nowy markowy skuter niż za tą samą kasę siedmioletni skuter, który pewnie nie raz był katowany. Aeroxa nie kupuje się po to by jeździć nim 50 km/h, taki skuter nie ma łatwego życia. Jakość wiadomo że jest dobra ale siedmioletni skuter będzie wymagał inwestycji, czy Ci się to podoba czy nie.

Ja Vitalką zrobiłem ponad 33000km bez większej awarii,wymieniłem tylko bendix bo padł,ale to ze względu na moją pracę przy której skuter był odpalany 30 razy dziennie bo tak to przy normalnym użytkowaniu wytrzymał by o wiele dłużej.

No dzięki za radę, ale na pewno nie kupie kymco, bo jednak wole tego.
Ale jeżeli już to jak go oceniacie??

Różnica pomiędzy kymco a aeroxem jest taka, że kymco przejedzie 30 tys spokojnej jazdy, a aerox przejedzie 30 tys, kiedy jest nieźle katowany.
No, a co do tego konkretnego modelu, to może by był ok, ale nie w tej cenie.

Jak chcesz mieć na pewno dobry sprzęt to kup seryjny i sam go wzmocnij jak czujesz taką potrzebę. Ten był tuningowany nie po to żeby go łagodnie traktować, poza tym jest już 7-letni i zdecydowanie za drogi jak na swój wiek. Ja bym tego konkretnego egzemplarza nie kupił.

W zyciu bym nie dal 5tys. za uzywke z 2006r. za tyle to mozna kupic juz maxiskuter,a nie zwykla piecdziesiatke.

Za tyle możesz wyrwać roxa w ładnym stanie nawet z 2009r.

Ktoś chce na tym roxie nieźle zarobić :-). Jakiś laik może go kupi.

No tak tylko że nie ma na allegro w takiej cenie młodszsego
Chyba że możecie coś polecić co jest waszym zdaniem dobrym zakupem.
Proszę o pomoc.

http://otomoto.pl/yamaha-aerox-50-markowe-skutery-kilka-szt-M3510447.html
A co powiecie o tym??

Jakie województwo/miasto Cię interesuje w poszukiwaniach?

A czemu pytasz??

Bo spis powszechny prowadzę... widzę, że się uparłeś na Aeroxa i konsekwentnie chcesz przepłacić, ale to już Twoja sprawa.

No dobra powie ktoś o tym roxie dobry czy nie??

A ty lucek71 co polecasz?

Chcesz skuter z najwyższej półki i trudno Ci zarzucić, że źle robisz, ale są inne opcje - Aprilla choćby, Gilera. Wybierz coś co jest na seryjnych częściach tańszego niż te Twoje 5 tys. i sam sobie go stuninguj.