Yamaha aerox kupić czy nie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Yamaha Yamaha aerox kupić czy nie

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Toreto Toreto 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Toreto
    Toreto
    Użytkownik

http://moto.allegro.pl/yamaha-aerox-i2978819744.html
    Witam co powiecie o tym skuterku??
    Kupić czy nie?
    Proszę o pomoc.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Jak dla mnie to strasznie drogo, za tą cenę bym wolał nowe Kymco Vitality, które bez awarii zrobi ponad 30 tys.
    Zadzwoń do typa, spytaj do kiedy ten rox ma przegląd, OC no i jaki ma przebieg, bo nie ma tych informacji w ogłoszeniu.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe matex85
    matex85
    Użytkownik

myślę że jakiegoś tam kymco nie ma co porównywać do yamahy, markowe skutery bez problemu robią 30 tysięcy bez jakich kolwiek napraw i zrobią kolejne tysiące, posiadam aprilie z 2002 roku, z trochę słabszym silnikiem morini i 30 tysięcy to żaden problem. a jeśli chodzi o model podany w linku, to dowiedz się więcej na jego temat i porównaj z innymi na allegro. moim zdaniem aerox to najlepszy skuter 50, szukaj z silnikiem w miarę oryginalnym, masz pewność ze na oryginalnych częściach będzie niezawodny, jeśli ktoś ingerował w mechanikę, to już nie będzie jakość fabryczna.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zgadzam się z Madim, za taki rocznik cena jest zdecydowanie za wysoka.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Słuchaj ja zrobiłem właśnie Kymco Vitality, markowym skuterem 26,5 tys km bez żadnej, absolutnie żadnej awarii. Nawet pasek był oryginalny. Gdyby nie wypadek to by dalej jeździł. Tak więc jest co porównywać. Lepiej kupić nowy markowy skuter niż za tą samą kasę siedmioletni skuter, który pewnie nie raz był katowany. Aeroxa nie kupuje się po to by jeździć nim 50 km/h, taki skuter nie ma łatwego życia. Jakość wiadomo że jest dobra ale siedmioletni skuter będzie wymagał inwestycji, czy Ci się to podoba czy nie.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Ja Vitalką zrobiłem ponad 33000km bez większej awarii,wymieniłem tylko bendix bo padł,ale to ze względu na moją pracę przy której skuter był odpalany 30 razy dziennie bo tak to przy normalnym użytkowaniu wytrzymał by o wiele dłużej.

Zdjęcie profilowe Toreto
    Toreto
    Użytkownik

No dzięki za radę, ale na pewno nie kupie kymco, bo jednak wole tego.
    Ale jeżeli już to jak go oceniacie??

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Różnica pomiędzy kymco a aeroxem jest taka, że kymco przejedzie 30 tys spokojnej jazdy, a aerox przejedzie 30 tys, kiedy jest nieźle katowany.
    No, a co do tego konkretnego modelu, to może by był ok, ale nie w tej cenie.

o
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak chcesz mieć na pewno dobry sprzęt to kup seryjny i sam go wzmocnij jak czujesz taką potrzebę. Ten był tuningowany nie po to żeby go łagodnie traktować, poza tym jest już 7-letni i zdecydowanie za drogi jak na swój wiek. Ja bym tego konkretnego egzemplarza nie kupił.

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

W zyciu bym nie dal 5tys. za uzywke z 2006r. za tyle to mozna kupic juz maxiskuter,a nie zwykla piecdziesiatke.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie