Yamaha Aerox JDM, 70 Polini, ciekawy egzemplarz.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Yamaha Aerox JDM, 70 Polini, ciekawy egzemplarz.

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #201605 Odpowiedź

Anonimowy

Yamaha Aerox/MBK Nitro

Pozostałe zdjęcia na końcu ogłoszenia.

Na początek podstawowe informacje:

Skuter wyprodukowany w roku 1997,
    sprowadzony z Włoch w 2008 roku,

wtedy przeprowadziłem kilka modyfikacji silnika i nie tylko:
    – dostał nowy cylinder o pojemności 70ccm Polini, moc jaką uzyskuje ten cylinder to 15KM według producenta,
    – wariator Top Performance,
    – nowy pasek,
    – sprzęgło Top Sport,
    – sportowy wydech Gianelli,
    – większą dyszę gaźnika,
    – zawór membrankowy Polini,
    – wał korbowy (nie pamietam jakiej marki)

Jak widać byle czego nie wkładałem, Polini czy Top Performances to jedne z lepszych marek, jeździłem na motulu.

Oprócz modyfikacji mechanicznych, skuterek dostał:
    -nowy biały lakier z palety Yamahy, lakier z utwardzaczem, małowany pistoletem,
    -kanapa wytapicerowana białą eko skórą,
    -kierownicę TNT,
    -malowana pokrywa przekładni oraz
    -polerowany kickstarter.

Co jest nie taką?
    -czasami ma problemy(to chyba w każdym skuterze) z odpaleniem jak jest zimny ale od tego mamy ssanie 🙂
    -nie ma akumulatora (nowy kosztuje 50zł) oraz kierunkowskazów (nie są obowiązkowe, przednie oryginalne mogę dorzucić, tylnych nie mam ale za 40 zł można kupić bez problemu),
    -brakuje też rączki (nie wiem jak nazwać) od ssania, także musimy ciągnąć bezpośrednio za linkę,
    -tylna opona do sklejenia.

Teraz coś ode mnie, bzyczek prezentuje się naprawdę świetnie, nie jest podrapany ani połamany. Co prawda V-maxem nie grzeszy ale za to ma dużo siły i dobre przyśpieszenie.

Przez wielu uznany za jeden z najciekawszych egzemplarzy w Polsce, naprawdę zwraca na siebie uwagę.

Dlaczego sprzedaję? Ponieważ kupiłem samochód, do którego również sporo inwestuję, i potrzebuję lekkiego zastrzyku gotówki, po za tym skuterem już od ponad roku jeżdżę tylko okazyjnie.

KASK W GRATISIE.

Do obejrzenia w Sadurkach, (miejscowość na trasie Lublina – Nałęczów, 20km od Lublina)

Cena: 2300 do uzgodnienia.

Kontakt.
    tel: 518927872
    gg: 655942

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
Odpowiedz do: Yamaha Aerox JDM, 70 Polini, ciekawy egzemplarz.
Informacje o Tobie: