Yamaha Aerox jaki osiągnie v-max

Hejka jaki v-max osiągnie aerox z takimi częściami:

Stage6 Pro Replica Chrom Carbon

wariator Stage6 Sport Pro

Gaźnik Dellorto 17,5

sprzęgło stage6

Pasek napędowy stage6 kevlar

na pewno 45km/h

P.S
en kevlar wypierdziel i wstaw standardowy z polini

nikt Ci nie wywróży lecz setke powinna iść spokojnie przy dobrej regulacji może nawet więcej

JA także ci pewności nie daję , ale na liczniku powinny by zawitać wysokie liczby, lecz po pewnym czasie na pewno pomyślisz o innych częściach - tłoku, cylindrze i wale- spokojnie - to za kilka tysięcy km, chyba że masz już ładnie nabite na budziku

ALE ZAPOMNIJ O TYM PASKU - szkoda WARIO - polini ci wystarczy, a jak nie masz zaufania do polini to są jeszcze BANDO,Gates - firmy naprawdę godne polecenia

i nie zapomnij o komplecie testowym rolek, jak chcesz mieć dobre przyśpieszenia i v-max, to będziesz musiał trochę potestować

Czemu ma zapomnieć o tym pasku?

Ja w full serynej vivce mam "jakiś" pasek Stage6 który był jak już kupiłem, jest na nim napisane Bando And Belt no i jest pewnie do peugeota, może byc taki?

Paski kevlarowe są wytrzymalsze od zwykłych ale za to szybciej niszczą wariator i przeciwtalerz. Tak jak wyżej polecam Bando.

Ja jeżdżę swoim roxem ok 130km/h na zwykłym pasku polini, bez jakiś dodatków kevlaru, bo szkoda marnować wariatora na taki pasek. Polecam Ci paski polini, na prawdę, są warte swojej ceny. Co do setupu, to zależy ile ważysz, bo jak ok 90/100 kg to wątpie, że więcej jak 90-95 pójdzie, jeżeli w granicach 70, to myślę, że te 3 magiczne cyfry powinny się pojawić.