Yamaha Aerox (Czyt.Ost.Post)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #277677 Reply
    Anonim
    Gość

Witam. Mam mozliwosc zakupienia pierwszego skuta Piaggio NRG. Rok 2001, lub 2000 model ten MC2. Mam kilka pytań: Jego przebieg to 26tys, co sprawdzac podczas zakupu? Wiadomo, przebieg niemaly, no ale moglbyc odpowiednio uzywany i pewnie pojedzic nim bede mogl bez awaryjnie. Piaggio NRG maja chlodzenie wodne, czy to jest dobre rozwiazanie? Czy pompy się psuja? Szukalem tematow, ale nic nieznazlem. Barzdo proszę o pomoc. pozdrawiam.

#277678 Reply
    Anonim
    Gość

To że jest chłodzony cieczą to wielki plus! Ale ten przebieg.. Nawet markowe silniki piaggio mają swoją żywotność. Ale jeżeli jednak decydujesz się na kupno,oględziny skuterka to musisz dokładnie oblukać wszystko. Najpierw przejedź się i oblukaj czy nie ściąga na którąś stronę, najlepiej rozpędź się do niewielkiej prędkości (ale nie tak małej żebys się wywalić) i puść kierownice, jak pojedzie prosto to rama i widelec jest ok. Następnie sprawdź czy działają wszystkie światła, kierunki, rozrusznik. Sprawdź czy plastiki nie są popękane, najlepiej sprawdź stan waria, paska. Na koniec wjedź w kałużę, tym sposobem sprawdzisz czy nie zgaśnie Ci w deszcz z jakiś powodów tak jak mi po kupnie;/ Mam nadzieję, że pomogłem.;)

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#277679 Reply
    Anonim
    Gość

No jutro z rana dzwonie do goscia czy go jeszcze ma. Chce się wybrać z kumplem, który dwa lata jezdzi Gilera Storm i się dobre zna. Tylko właśnie ten przebieg ;/ jeśli chodzi o plastiki to sa pozdzierane, ale to raczej normalne w uzywanym skuterze. Zawsze można wymalowac, najistotniejszy jest tutaj silnik, przebiegu trochę jest a niechciałbym się zawiesc. Jesli chodzi o testowanie, to kumpel się przejedzie i obczaji. Dzieki za pomoc. Jesli ktoś jeszcze coś moze dopisać to proszę bardzo 😉 Pozdro.

#277680 Reply
    Anonim
    Gość

Piaggio NRG warto kupić. szczegolnie jako pierwszy skuter. 🙂 co prawda ja mam i juz chce zmienić, ale czekam do 16. ten pojazd ma rewelacyjny silnik. swietny zryw i przyspieszenie. najgorsze amortyzatory. mam zrobione 8 tys i juz się rozlecialy – jak we wszsystkich piaggio. no i właśnie drugi raz wymieniam stacyjke. ale to nie jest duzy klopot i chyba tylko moj taki feralny. sprawdź, czy ta rama nie jest pokrzywiona tak jak radzil PodLy a pozniej czy wszystkie plastiki ladnie pasują, jak gruba jest tarcza chamolcowa… no i czy sroby sa na srobokret krzyzakowy – zaden mechanik nie będzie skrecal plaskimi. od razu będziesz wiedzial kto to robil 😉 poza tym, nasz jednoslad.pl ma o tym artukol: http://jednoslad.pl/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=107&Itemid=34 mam nadzieje, ze choc trochę pomoglem, jeśli tak – zaznacz to. 😉

#277681 Reply
    Anonim
    Gość

Dzieki za linka, i pomocne zamieszczone tam rady. Może macie znajomych którzy mają piaggio/gilere z podobnym przebiegiem? Mam nadzieje, że skuter jeszcze stoi u gościa i że dzisaj pojade z kumplem wszystko obczaic w nim xD pozdro.

#277682 Reply
    Anonim
    Gość

Mój kolega ma runnerke i kupić ją z przebiegiem 13,5 tys. Teraz ma ponad 17,5 i silnik jest bezawaryjny. Jedynie poleciała mu ośka sprzęgła ale to podobno wada fabryczna. Jak nie grzebie to mu się nie psuje 😛

#277683 Reply
    Anonim
    Gość

Siema. Niebylem dzisiaj zobaczyc NRG, gdyż znalazlem coś (lepszego ? :P). Gilera Runner 1999r. przebieg ok. 18tys. km, ceny niewiem do ugadania, cos okolo 2500 kola. Widzialem, ja na wlasne oczy, jest u kumpla, gadałem z ojcem, mowil ze kupil squta a synowi się znudził i stoi i się kurzy. Sa lekkie dwa przetarcia, brak prawego przodniego kierunku ( to są chyba grosze,możecie powiedzieć ile taki bajer jak prawy kierunek kosztuje :P). Skuter jest zarejestrowany ( Ile kosztuje przerejestrowanie ?), pewnie zarazem ubezpieczony (Tutaj chyba wystarczy, od znajomego wykupić ubezpieczenie, i w ubezpieczalni je przepisac?). Czy warto brać coś takiego? Skuter jest odblokowany leci 100 (mierzone z Oplem Astra), brak linki od prędkościomierza, ale wtedy bylo zrobione maks 1000km. Jaki koszt linki? Jedyna wada – Gdy jest wyjedzone do konca paliwo, skut bo zatankowaniu niechce od razu palic, tylko za któryms razem. To jest wada Giler? Czy poczatek jakiejs wiekszej usterki? Bardzo proszę o pomoc, osob w temacie!! Blagam 🙂 Tak może by w srode u mnie skut był.

#277684 Reply
    Anonim
    Gość

To że jak benzyna się kończy to nie chce odpali to chyba w każdym skucie to trochę trwa, zanim paliwo przepłynie z baku do gaźnika itd. Klosze kierunków na sprzedaż ma Sunny15. Linka myślę, że około 50zł. Najlepiej jakbyś pokazać foty..

#277685 Reply
    Anonim
    Gość

PodLy napisał:

To że jak benzyna się kończy to nie chce odpali to chyba w każdym skucie to trochę trwa, zanim paliwo przepłynie z baku do gaźnika itd.

Nawet w samochodzie jak ci się skończy to musisz powietrze wywalić, które idzie zamiast paliwa. Zależy też ile masz na wydanie. Jeśli coś koło 3 tyś. to może nawet jakiś lepszy runner. Raczej brałbym ten skuter, gdyż ma mocny silnik, przy czym ma duże gabaryty więc jazda dłuższa we 2 osoby jest bardzo dobra.

#277686 Reply
    Anonim
    Gość

Aha, no rozumiem, ten ojciec mowil jak by to niewiadomo jak bylo z tym odpalaniem. Skuter jest zarejestrowany i ubezpieczony to dlaczego nie, praktycznie zerowe koszty. I mysle, ze jak dla mnie to go sprzedaja tanio, skuter się kurzy a pewnie im kasa by byla na reke 😉 Jesli bym byl ponownie to wezme aparat i pokaze, no chyba ze juz będzie u mnie na podwurku. Jesli chodzi o chlodzenie wodne to jestescie na TAK, pod tym wzgledem? Jaki jest koszt przerejestrowania

[ Dodano: 2008-07-04, 09:27 ]
    Witam. Co sadzcie o skurzetrze Cpi hussar 2004r. po tuningu, 8000przebieg wszystko ok, za ok. 3000tys? Fotka: Bardzo proszę o pomoc, moze cos doradzicie czy warto skutery CPI.

#277687 Reply
    Anonim
    Gość

Ktoś go tak beznajdziejnie pomalował czy on już taki jest? Jeżeli ja bym miał brał coś z CPI to tylko GTR;)

#277688 Reply
    Anonim
    Gość

Kit z kolorem 😉 Fajny jest xD Jak to jest z podzespołami, rzeczywiscie sa na częściach Yamahy? Czy CPI jest mocno powiazane z yamaha?

#277689 Reply
    Anonim
    Gość

Trudno mi powiedzieć, ale jak np są czasami skutery mało znanej firmy a jest napisane że niby na licencji Yamahy, lub silniku Yamahy to zwykła ściema, to nie ma związku z silnikiem porządnej firmy.. a co do tego nie jestem pewien.

#277690 Reply
    Anonim
    Gość

Poco ci jakieś CPI?? Za tą kase wyszukaj aprili sr. A jak nie to szukaj neosa , bws’a. Jak kupowac to kupywac markowe dobre skutery co będzie ci dobrze sluzyl a nie patrzec na chinole itp główna.

#277691 Reply
    Anonim
    Gość

Tylko w mojej okolicy zadnego konkretnego skutera niema do kupienia :/ Nic kompletnie w odleglosci do 50km….

#277692 Reply
    Anonim
    Gość

Według mnie to ty powinieneś trochę poczytać o skuterkach i ogladac ogloszenia na allegro.pl. Jak już trochę się dowiesz o sqtach to wybierz sobie pare modeli, które odpowiadają twoim wymaganiom i czekaj aż coś się trafi gdzieś niedaleko Ciebie =) Jak będziesz taki napalony zeby jak najszybciej kupić to łatwo mogę ci wcisnąć jakiś badziew :/ Nie pytaj się o każdy skuter jaki tylko się da tylko poszukaj czegoś o nich… http://www.google.pl NIE GRYZIE!

#277693 Reply
    Anonim
    Gość

prz3m3k napisał:

Tylko w mojej okolicy zadnego konkretnego skutera niema do kupienia :/ Nic kompletnie w odleglosci do 50km….

Masz Runnera za 2500 na oku, a myslisz czy nie wziąć CPI za 3000 zł ? Nie rob z siebie…. CPI za 3k to zdecydowanie duzo, zwłaszcza wyglądającego tak jak ten..

#277694 Reply
    Anonim
    Gość

Runnera niesprzeda mi typek bo cos mu się psuje, i jako ze się znamy nie opchnie mi bubla, bo jak się zepsuje to będzie ze mi bubla sprzedal. Chyba rozumiesz? Juz od kilku tygodni czaje się na ciekawa oferte z okolicy… i lipa :/

[ Dodano: 2008-07-04, 15:42 ]
    Przepraszam, ze pisze tak jak bym mial kilka lat i co chwile cos innego . Teraz przemyslalem dobrze, i szukam czegos konkretnej firmy a więc znalazlem cos konrket: http://moto.allegro.pl/item386921795_aerox_50_70_tuning.html Tylko czy jeśli jest Cylinder 70 czy inne części nie dostaja w „tylek'? Czy moglby ktos się wypowiedziec, czy warto ladowac się w Aeroxa z 1998.

#277695 Reply
    Anonim
    Gość

Jeśli jest w miarę zadbany to czemu nie. Kwestia tylko czy nie jest dobity… musisz pojechac i zobaczyc, bez tego nic nie zrobisz.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Yamaha Aerox (Czyt.Ost.Post)
Twoje informacje:

Back to top button