Yamaha Aerox

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #117510 Reply
    eddie13
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Witam! Planuję zakup mojego 1 skutera. Znajomi polecali Aeroxa, ale się nie znam. Mogę dostać jakies rady? Ktos go posiadla? Mógłby podac jego wady i zalety? Bylbym wdzieczny:)

#117513 Reply
    Quantumek
    Użytkownik
    • 111
    • 716Postów:

Jakie budżet posiadasz?

#117524 Reply
    eddie13
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

budżet w sumie nie ma znaczenia tylko bez przesady oczywiście:) nie wiem w jakiej cenie są.

#117531 Reply
    Quantumek
    Użytkownik
    • 111
    • 716Postów:

W takim razie ciężko Ci bedzie pomóc. Po za tym google nie gryzie. Co my mamy ci podac jak nawet nie wiemy od ilu do ilu…

#117536 Reply
    eddie13
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Czytaj ze zrozumieniem proszę:) Zapytałem o opinie dotyczące Yamahy Aerox, a nie pomoc w wyborze innego.

#117540 Reply
    Quantumek
    Użytkownik
    • 111
    • 716Postów:

Sorki 😀 Racja, Dzis troche zdenerwowany jestem i nawet nie patrze co pisze 😀

#118590 Reply
    SamaR
    Użytkownik
    • 1
    • 10Postów:

Nie posiadam Aeroxa, ale mój kuzyn ma i już raz jechałem. Jeden z najlepszych skuterów, dobre osiągi, można fajnie ztuningować. Aerox kuzyna palił 6l na 100, ale vmax to ok 110-115 z bardzo dobrym przyśpieszeniem. Jednym słowem to dobry i szybki skuter, godny polecenia. Z innych skuterów o podobnych osiągach to Aprilia SR 50, Peugeot Speedfight 2 (którego posiadam i jak najbardziej polecam :D), Gilera Runner.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Yamaha Aerox
Twoje informacje:

Back to top button