! Forum Skutery Yamaha Aerox

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe SamaR SamaR 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe eddie13
    eddie13
    Użytkownik

Witam! Planuję zakup mojego 1 skutera. Znajomi polecali Aeroxa, ale się nie znam. Mogę dostać jakies rady? Ktos go posiadla? Mógłby podac jego wady i zalety? Bylbym wdzieczny:)

Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Jakie budżet posiadasz?

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    eddie13
    Użytkownik

budżet w sumie nie ma znaczenia tylko bez przesady oczywiście:) nie wiem w jakiej cenie są.

Quantumek
    Użytkownik

W takim razie ciężko Ci bedzie pomóc. Po za tym google nie gryzie. Co my mamy ci podac jak nawet nie wiemy od ilu do ilu…

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    eddie13
    Użytkownik

Czytaj ze zrozumieniem proszę:) Zapytałem o opinie dotyczące Yamahy Aerox, a nie pomoc w wyborze innego.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Quantumek
    Użytkownik

Sorki 😀 Racja, Dzis troche zdenerwowany jestem i nawet nie patrze co pisze 😀

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe SamaR
    SamaR
    Użytkownik

Nie posiadam Aeroxa, ale mój kuzyn ma i już raz jechałem. Jeden z najlepszych skuterów, dobre osiągi, można fajnie ztuningować. Aerox kuzyna palił 6l na 100, ale vmax to ok 110-115 z bardzo dobrym przyśpieszeniem. Jednym słowem to dobry i szybki skuter, godny polecenia. Z innych skuterów o podobnych osiągach to Aprilia SR 50, Peugeot Speedfight 2 (którego posiadam i jak najbardziej polecam :D), Gilera Runner.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie