Yamaha 4BX (BWS) problem.

Witam.Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.
W skuterach siedzę od niedawna.
Posiadam Yamahę 4BX (BWS) 50ccm i szukam w niej blokad.
Jej V-max to 45km/h za mało na jej możliwości.
Na początek wyregulowałem gaźnik świeca kawa.Wykluczyłem go bo na necie gość miał dysze te same i V-max miał dużo lepszy.
Jechałem z górki odcinała zapłon sobie myślę moduł to wymieniłem na odblokowany i proszę już 55 km/h.
Potem zabrałem się za wariator zaciągnąłem z niego pierścień znajdujący się na tulejce i jedzie dalej 55km/h ale przyśpieszenie tak wzrosło ze jak siedzę wyprostowany na niej i dam full gaz to ląduje na plecach.
Rolki kupiłem polini sprawdzałem na różnej gramaturze i zostawiłem na 5,5g bo na nich ma najlepsze przyspieszenie i v-max na 6g jeszcze lepsze przyspieszenie ale tylko 45 więc wole poprzednie.
Tłumik seryjny żadnych dławików zwężek na kolankach ani w wylocie.(chyba ze ma coś w środku)
Dalej nie wiem co ale zamówiłem nowy WARIATOR POLINI Hi-Speed dam na sprzęgło sprężynki i centralkę zobaczymy czy to coś da.
Kupiłem i założyłem pasek i musiałem dać podkładkę do wariatora między tuleje a wario żeby ją wydłużyć bo ruszyć nie chciał tak mulił nie schodził na sam dół na wario. ale teraz jest ok pasek się dociera i wraca do formy.pasek takie same oznaczenia jak oryginalny.Jak macie jakieś pomysły co zrobić żeby podnieść V-max to zapraszam:)
I jeszcze dodam ze daje nawet nie pół manetki a ona już osiąga v-max czyli 55km/h.