Xenon w INCA STREET

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #17469 Reply
    domel2000
    Użytkownik
    • 1

Witam ostatnio zamontowałem sobie xenon w moim skuterku efekt super robi wrażenie. Koszt xenona z lepszą przetwornicą 150zł prosty montaż który zajął mi 1,5 godziny. Super białe światło, teraz dopiero widze dużą różnice pomiędzy xenonem a zwykłą żarówką. Nie długo wżuce kilka fotek.

#17479 Reply
    micaddo
    Użytkownik
    • 6

witam: jestem ciekaw jak to się prezentuje , napisz jeszcze czy musiałeś dokonać jakiś dodatkowych zmian konstrukcyjnych ? Pozdrawiam.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#17485 Reply
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4

a jak bardzo to oślepia jadących z naprzeciwka?

#17487 Reply
    Dopesc
    Użytkownik
    • 2

qazwsxedc napisał:

a jak bardzo to oślepia jadących z naprzeciwka?

A ilu oslepia nas jadac za nami lub przed .Zaówazylem nawet ze BMw x5 ostatnio dawalo mi po oczach ze w lustrach widzialem tylko blask i nic pozatym.

DOMEL

CZekamy na fotki.

#17490 Reply
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4

według mnie chamstwo trzeba zwalczać, a nie pielęgnować, Dopesc.
    Więc to nie jest dla mnie żaden argument 😉

#17496 Reply
    guber
    Uczestnik
    • 0

A jak radzi sobie prądniczka z ładowaniem ??? Bo Inca Street ma z tym duże problemy.

#17500 Reply
    Dopesc
    Użytkownik
    • 2

qazwsxedc napisał:

według mnie chamstwo trzeba zwalczać, a nie pielęgnować, Dopesc.
    Więc to nie jest dla mnie żaden argument 😉

Zgadzam sie.
    Poprostu bylem zaskoczony ze nawet nowe samochody maja z tym problem.
    Zawsze myslalem ze domorsli tunningowcy partacza robote i stad takie efekty.

#17535 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Innym powodem oślepiania nie tylko przez ksenony mogą być chińskie żarówki i lampy wyładowcze. Wystarczy pójść do takiego kerfura i wziąć dwie np. włoskiej (produkty powstają w PRC) firmy Bottari. Raczej nie będą identyczne. A znaleźć dwie takie same w całym sklepie to można szukać i szukać…
    Ludzie też po zmianie żarówek nie ustawiają świateł, bo i po co? Ważne, że ja dobrze widzę, a że oślepia innych? Kogo to obchodzi… Przez takie myślenie często mam ochotę dać im długimi po oczach.
    Ja w poldku mam stuwatowe żarówki. Po założeniu ich sprawdziłem ustawienie świateł. Jest o.k. Jeżdżę tak od wakacji i nie zdarzyło się jeszcze żeby ktoś mi mrugał długimi.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Xenon w INCA STREET
Twoje informacje:

Back to top button