x max 125 wysokosc bez szyby

Witam. Mam nietypowe pytanie dotyczące skutera yamaha x max. Otwórz mam zamiar kupić taki motorek i przywieźć go w aucie typu van. Moje pytanie do posiadaczy takich maszyn, jaką jest wysokosc skutera bez przedniej szyby i lusterek.
Ewentualnie czy jest kłopot z demontażem kierownicy???

to może tak jeszcze który rocznik? bo generalnie to się różnią parametrami miedzy sobą poszczególne roczniki.
Z demontażem jest kłopot bo są mocno zabudowane a i tak kierownica jest równie wysoko jak zegary wiec jej demontaż wysokości nie zmienia

Rocznik 2013 a jak z demontażem szyby i lusterek, z tym nie powinno być kłopotu??

żadnego. ściągnij manuala do tego modelu i masz opisane demontaże poszczególnych rzeczy.
linijką tego nie zmierzysz ale jeżeli skuter ma 134cm wysokości. Z czego szyba i lusterka to jakieś 18-20cm nad kierownicę i zegary.
dwd

Ok dzięki wielkie, to powinien wejść bez szyby i lusterek

Witam. Po sprawie rocznik 2013 z abs z okrągłym zegarkami wchodzi do galaxy po zdjęciu szyby i lusterek. A mam jeszcze jedno pytanko w sprawie oleju silnikowego i z przekładni. Co ile km się je wymienia i ile wchodzi. I co ile zmienia się łańcuszek rozrządu i pasek napędowy. Ewentualnie co jeszcze powinienem skontrolować lub wymienić. Sory ale
na pewno za chwilę ktoś napiszę że wszystko jest w serwisowce, niestety po angielsku i niemiecku to ja ani słowa to mi ta serwisowka za wiele nie mówi. Z góry dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

to akurat jest obrazkowe. wiec pobierz serwisówkę i wszystko tam masz dość czytelne