wzory na przednią czasze!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) wzory na przednią czasze!

Ten temat zawiera 34 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #237726 Odpowiedź

Anonimowy

siema mam problemik maly..otóz kupiłem do piaggio typhoon czasze od nrg wszystko pasuje itd tylko niewiem jaki wzór dac na wlot powietrza..pewnie powiecie ze to kwestia mojej wyobraźni ale jak juz mi nic do glowy nie przychodzi to moglibyscie mi podsunąc jakis pomysl…pozdro

#237727 Odpowiedź

Anonimowy

nazwij temat porządnie bo bd warn i temat poleci do śmiećtnika!!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #237728 Odpowiedź

Anonimowy

Np. Wloty od roxa http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=26 zmień nazwe tematu !!

#237729 Odpowiedź

Anonimowy

taki tem moze byc?? 👿 a od roxa na pewno odpada bo to jest juz przereklamowane.chcem mieć cos orginalnego..niewiem cos w stylu wzoru hebo ..macie jakeis pomysly inne?

#237730 Odpowiedź

Anonimowy

Może takie ci się spodobają? http://moto.allegro.pl/item673830865_keeway_hurricane_70_50_full_tuning_nie_aerox_f15.html

Musiałbyś kupić naklejki od huragana.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #237731 Odpowiedź

Anonimowy

fajne tylko troszkę trudne do wykonania..a jeszcze jedno czym najlepiej wyciąc te wloty wiertarką czy lutownicą?

#237732 Odpowiedź

Anonimowy

Można i tym i tym, ja polecam wyżynarkę, a do większych szczegułów lutownicę.

#237733 Odpowiedź

Anonimowy

Znaczek HEBO też jest przereklamowany 😛

No ale nie owijajmy się w bawełne … chcesz mieć oryginalnie ? Wymyśl sam … tyle 😉

#237734 Odpowiedź

Anonimowy

zrób zdjęcie tego miejsca gdzie chcesz mieć ten wzorek, otwórz program graficzny (nawet paint) i kombinuj, rysuj jakieś wloty żeby pasowało do skutera, agresywne kształty jeśli skuter ma agresywną stylistykę itp. ja tak zrobiłem bo nie miałem pomysłów i w efekcie zrobiłem ciekawy projekt ale to jak bd małował skuter dopiero zrobię, ale takim sposobem wymyśliłem wzór na wloty.

[ Dodano: 06-07-2009, 20:26 ]
    albo na kartce papieru sobie ryzuj co Ci do głowy przyjdzie, maluj, rysuj cokolwiek, coś Ci na pewno wyjdzie.

#237735 Odpowiedź

Anonimowy

ok..juz cos wymyslilem..jutro chciałbym dodac tutaj 2 zdjecia 2 projektów tylko jest maly problem..mi9anowicie niewiem jak tutaj dodac zdjecia

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)
Odpowiedz do: wzory na przednią czasze!
Informacje o Tobie: