wzory na przednią czasze!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) wzory na przednią czasze!

Ten temat zawiera 34 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

siema mam problemik maly..otóz kupiłem do piaggio typhoon czasze od nrg wszystko pasuje itd tylko niewiem jaki wzór dac na wlot powietrza..pewnie powiecie ze to kwestia mojej wyobraźni ale jak juz mi nic do glowy nie przychodzi to moglibyscie mi podsunąc jakis pomysl…pozdro

Anonimowy

nazwij temat porządnie bo bd warn i temat poleci do śmiećtnika!!

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

Np. Wloty od roxa http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=26 zmień nazwe tematu !!

Anonimowy

taki tem moze byc?? 👿 a od roxa na pewno odpada bo to jest juz przereklamowane.chcem mieć cos orginalnego..niewiem cos w stylu wzoru hebo ..macie jakeis pomysly inne?

Anonimowy

Może takie ci się spodobają? http://moto.allegro.pl/item673830865_keeway_hurricane_70_50_full_tuning_nie_aerox_f15.html

Musiałbyś kupić naklejki od huragana.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

fajne tylko troszkę trudne do wykonania..a jeszcze jedno czym najlepiej wyciąc te wloty wiertarką czy lutownicą?

Anonimowy

Można i tym i tym, ja polecam wyżynarkę, a do większych szczegułów lutownicę.

Anonimowy

Znaczek HEBO też jest przereklamowany 😛

No ale nie owijajmy się w bawełne … chcesz mieć oryginalnie ? Wymyśl sam … tyle 😉

Anonimowy

zrób zdjęcie tego miejsca gdzie chcesz mieć ten wzorek, otwórz program graficzny (nawet paint) i kombinuj, rysuj jakieś wloty żeby pasowało do skutera, agresywne kształty jeśli skuter ma agresywną stylistykę itp. ja tak zrobiłem bo nie miałem pomysłów i w efekcie zrobiłem ciekawy projekt ale to jak bd małował skuter dopiero zrobię, ale takim sposobem wymyśliłem wzór na wloty.

[ Dodano: 06-07-2009, 20:26 ]
    albo na kartce papieru sobie ryzuj co Ci do głowy przyjdzie, maluj, rysuj cokolwiek, coś Ci na pewno wyjdzie.

Anonimowy

ok..juz cos wymyslilem..jutro chciałbym dodac tutaj 2 zdjecia 2 projektów tylko jest maly problem..mi9anowicie niewiem jak tutaj dodac zdjecia

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie