Wzór nadkola do speeda...

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wzór nadkola do speeda...

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #259431 Odpowiedź

Anonimowy

Mam prosbe. Moglby ktos podac mi wzor nadkola to speeda I z wymiarami ?? Bo prubuje się do tego zabrac ale mi to nie wychodzi…

#259432 Odpowiedź

Anonimowy

hej zrób tak jak ja.
    Przyłożyłem do tyłu folie przeźroczystą ;p
    i markerem po lini wyszło tak jak trzeba oczywiscie pozniej wycinalem takie ciut większe z włokna szklanego i żywicą.
    Następnie po wyschnięciu naklada się szpachlę.
    Malujesz ładnie według gustu i gotowe
    warto na foli zaznaczyc gdzie będa jakieś mocowania
    bo przykladasz ja do gotowego nadkola i wiercisz gdzie trzeba
    Wszystkie informacje o produktach do zakupienia w podklejonym temacie
    Myślę ze pomogłem

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #259433 Odpowiedź

Anonimowy

DzieX. Tylko ze mam ten ch**owy chlapacz z tylu… I tam sa migacze i muszę to odkrecic zeby to zrobić…

#259434 Odpowiedź

Anonimowy

No to jest oczywiste że jeżeli się robi nadkole to raczej jest to niezbędne żeby sciągnąć chlapacz. Ja zrobiłem nadkole do swojego ale je przerobie na bardziej wyrafinowane ;p

#259435 Odpowiedź

Anonimowy

ja proponuje te migacze wcisnąć w plastik

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #259436 Odpowiedź

Anonimowy

wrona napisał:

ja proponuje te migacze wcisnąć w plastik

według mojego rozumienia trzeba by wiercić w plastikach a to niejest opłacalne
    Poza tym niewyobrażam sobie speeda z tak umieszczonymi plastikami :-/

#259437 Odpowiedź

Anonimowy

no co za problem z migaczami w sklepach internetowych jest od groma ladnym migaczy aby zastosowac ich np w nadkolu. Poszukac wystarczy.

#259438 Odpowiedź

Anonimowy

Dokładnie mnie uprzedzileś bo byłem w sklepie i mnie jakoś „natchnęło”i mi to przyszło na mysł
    ja w moim keewayu mam migacze z przodu takie trojkaty jakby tylko przod ich jest zaokraglony a tyl zaokraglony szpic
    i takie coś właśnie mozesz wrzucić tylko w pozycji pionowej nawet znalazłem fotkę taką

A dokładniej są one takie
    Dodam ze sa rozne opcje kolorystyczne
    Myślę ze niebędzie problemy ze to jest ze strony sklepu bo chce tylko pomoc

#259439 Odpowiedź

Anonimowy

To ładnie wygląda ale dla własnego bezpieczeństwa weź coś lepszego. Albo seryjne wmontuj w nadkole jak już je zrobisz. Te kierunki Revo Custom mają kijowe wykonanie a poza tym w dzień ich nie widać;/ sam takie posiadałem przy maladze.. Kup jakieś większe, diodowe.

#259440 Odpowiedź

Anonimowy

W zasadzie racja hmmm
    Ale niedało by się do nich wsadzić innej diody zarowki czy cosą?
    Ja je mam z przodu

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: Wzór nadkola do speeda...
Informacje o Tobie: