Wzmocnienie napędu kymco Renuvo 2t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Wzmocnienie napędu kymco Renuvo 2t

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Czaki Czaki 2 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #639823 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Renuvo
    Renuvo
    Użytkownik

Siema jak wyżej proszę o pomoc . Chce wzmocnić napęd w moim skuterze gdyż wymieniłem pewne części takie jak tłok i cylinder 70 cc, filtr powietrza, wydech
    Mój skuter to kymco Renuvo 2t. Chodzi mi o części pasujące w dobrej cenie . Jeśli ktoś by był w stanie mi pomóc proszę o odpowiedź;)

Kzoioł
    #639824 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak bardzo czujesz potrzebę to wstaw sobie wariaor typu malossi multivar albo stage sportpro i tyle

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #639825 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Renuvo
    Renuvo
    Użytkownik

Czyli nie opłaca się wymieniać całego napędu? Chodzi mi o sprzęgło dzwon itp ? Dziękuję bardzo za odpowiedź;)

Kzoioł
    #639827 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

opłaca się kiedy jest taka potrzeba. a potrzeba powstaje wtedy kiedy ponad 2x przekraczasz fabryczną moc i napęd musi to sensownie przenieść lub czujesz że się ślizga lub nie wyrabia.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #639828 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Możesz wymienić całość. Jak wymienisz na firmowe to wyjdzie Cię z 800-1000 zł. Do tego kilka godzin regulacji rozkręcania skręcania u sprawdzania .

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Wzmocnienie napędu kymco Renuvo 2t
Informacje o Tobie: