Wzmocnienie napędu kymco Renuvo 2t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Wzmocnienie napędu kymco Renuvo 2t

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Czaki Czaki 1 lat, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Renuvo
    Renuvo
    Użytkownik

Siema jak wyżej proszę o pomoc . Chce wzmocnić napęd w moim skuterze gdyż wymieniłem pewne części takie jak tłok i cylinder 70 cc, filtr powietrza, wydech
    Mój skuter to kymco Renuvo 2t. Chodzi mi o części pasujące w dobrej cenie . Jeśli ktoś by był w stanie mi pomóc proszę o odpowiedź;)

Kzoioł
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak bardzo czujesz potrzebę to wstaw sobie wariaor typu malossi multivar albo stage sportpro i tyle

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe Renuvo
    Renuvo
    Użytkownik

Czyli nie opłaca się wymieniać całego napędu? Chodzi mi o sprzęgło dzwon itp ? Dziękuję bardzo za odpowiedź;)

Kzoioł
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

opłaca się kiedy jest taka potrzeba. a potrzeba powstaje wtedy kiedy ponad 2x przekraczasz fabryczną moc i napęd musi to sensownie przenieść lub czujesz że się ślizga lub nie wyrabia.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Możesz wymienić całość. Jak wymienisz na firmowe to wyjdzie Cię z 800-1000 zł. Do tego kilka godzin regulacji rozkręcania skręcania u sprawdzania .

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie