Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Wiem temat audio był już wiele razy ale mam pytanie czy ten wzmacniacz będzie dobry do skuteraż??Może już ktoś taki miał???Bo nie wiem czy dam sobie rade podłączyć te kabelki;/

link:http://allegro.pl/item481205639_wzmacniacz_amp_240_do_skutera_800w_4_kanaly.html

Anonimowy

domyślam się że zapomniałeś podać link do allegro

Anonimowy

heh sorry zapomniałem 😛 już poprawiłem

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!

Anonimowy

Do skutera byłby dobry, ale ja poszukałbym czegoś z regulacją barwy dźwięku, niby pierdółka a nieraz bardo się przydaje.

[ Dodano: 2008-11-14, 19:40 ]
    Nawet coś takiego:
    http://allegro.pl/item476098251_wzmacniacz_2_kanaly_240w_filtry_nowy_1316.html

Anonimowy

Marian, nie wiem czy ten będzie dobry na jednym pisze 40wat i 100wat (nie wiem wkońcu ile :-/) a na drugim nic ale podejrzewam, że ma z jakieś 30-40. Czy ten wzmacniacz da rade (będzie ładnie i głośno grało???)

Anonimowy

Wiesz to nie jest klasa wzmacniaczy która gra piękną barwą dźwięku i na moc nie zwracałbym uwagi ponieważ te wzmacniacze są bardzo podobnych parametrach i zbudowane na podobnych wzmacniaczach operacyjnych. A co do tego wzmacniacza mam taki u siebie na siłowni podłączony do akumulatora i podłączone są pod niego dwa głośniki o średnicy 20cm i mocy niby 150W oraz syczek o rzekomej mocy 50W i na prawdę nieźle gra i do tego sygnał z telefonu. Do skutera powinno spokojnie wystarczyć.

Anonimowy

Marian, thx piwo dla ciebie 😀

Anonimowy

Jak już robisz audio, to możesz zainwestować w filtr niskich tonów. Wtedy Wyciągniesz fajną barwe, i miły pomruk..

Anonimowy

Tak ale żeby nieć na prawdę fajny pomruk niskich tonów nie wystarczy tylko wzmacniacz i głośnik, dźwięk z głośnika musi mieć się gdzie odbić przez co wpada w odpowiedni rezonans. Kolumny głośnikowe też nie są robione od takiego widzimisię tylko to trzeba odpowiednio wszystko powyliczać. A w kufrze skuterówym jest niemożliwe.

Anonimowy

maroo78, najważniejsze, żeby głośno grało i wyraźnie nie szumiało 😛

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie