Wysokość pływaka Junak 125rs

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Wysokość pływaka Junak 125rs

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marcin marcin 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marcin
    marcin
    Użytkownik

Witam
    Przeszukałem cały internet i nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji serwisowej do gaźnika który jest w Junaku, jest to Mikuni PZ28.
    Jeżeli ktoś wie to prosiłbym o podanie na informacji jaka powinna być wysokość pływaka od korpusu gaźnika w momencie zamknięcia zaworka iglicowego. Jak podłączyłem przeźroczysty wężyk w spustpaliwa to wyszło że jest powyżej korpusu -czyli przelewa.

Z góry dzięki za pomoc

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe marcin
    marcin
    Użytkownik

Cześć,
    Dzięki za szybką pomoc, niestety po rozkręceniu mojego gaźnika okazało się że maksymalne wychylenie pływaka od górnej krawędzi to 17mm. Niżej się go nie da bo blokuje go plastikowy element pływaka. Na gaźniku jest symbol F28 i jakiś numer seryjny jeżeli to pomoże zidentyfikować mój gaźnik.

Pozdrawiam Marcin

Zdjęcie profilowe marcin
    marcin
    Użytkownik

Znalazłem jeszcze oznaczenie na gaźniku BS25 może to pomoże w znalezieniu prawidłowego ustawienia pływaka.

Pozdrawiam Marcin

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pokaz zdjęcie tego gaźnika.
    Na jakimś ruskim forum napisali że to co w chińczykach nazywa się „kopią Mikuni” jest kopia gaźnika Keihin PWL 28edit: sprawdziłem i już wiem że to inny gaźnik.
    Ty, a odpytaj kolesi na mikuni.pl – może mają dokumentacje do tych gaźniorów i wiedzą, albo pisz do ALMOT na serwis.. powinni odpowiedzieć.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe marcin
    marcin
    Użytkownik
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie