Wysiadła elektryka

Zle podłączyłem akumulator i teraz nie mogę go odpalić ani ze startera ani z kopniaka,co mogło wysiąść?podobno cewka zapłonu.Proszę o radę.

Zle podłączyłem akumulator i teraz nie mogę go odpalić ani ze startera ani z kopniaka,co mogło wysiąść?podobno cewka zapłonu.Proszę o radę.

Koniecznie sprawdź bezpiecznik. Przepiąłeś już akumulator poprawnie?

tak,kupiłem nawet nowy ale nic nie działa

To stawiam w takim razie na cewkę. Masz znajomego mechanika?

Cewka? Auć...nie wiem, jakie są ceny do innych skuterów, ale w Majesty 250 nie było to parę złotych.

Cewka? Auć...nie wiem, jakie są ceny do innych skuterów, ale w Majesty 250 nie było to parę złotych.

Tak z ciekawości wie viele kostet das?

cewka na szczęście nie jest to droga rzecz:) na allegro 30zł. ale czy próbowałeś odpalać na źle podłączonym akumulatorze??

cewka na szczęście nie jest to droga rzecz:) na allegro 30zł. ale czy próbowałeś odpalać na źle podłączonym akumulatorze??

Ja osobiście nie. A nie próbowałeś zadzwonić do jakiegoś serwisu podpytać co to może być?

Ja osobiście nie. A nie próbowałeś zadzwonić do jakiegoś serwisu podpytać co to może być?

Leszek ja pytałem kolegę galind69 ale ok:)

Leszek ja pytałem kolegę galind69 ale ok:)

Hihihiihi, przepraszam:))

Nie szkodzi:) a wracając do tematu to kiedyś podpiąłem kable do aku na odwrót na parę sekund i nic się nie stało:) i skuter chodzi a raczej chodził:(

Cewka? Auć...nie wiem, jakie są ceny do innych skuterów, ale w Majesty 250 nie było to parę złotych.

Tak z ciekawości wie viele kostet das?

Rok temu gość chciał za cewkę ponad 100 zł i to na dodatek używaną. Ciężko było w ogóle znaleźć cewkę do tamtego modelu, akurat w roczniku 2001 ją zmienili.

Myślałem, że wyskoczyć z kwotą 400 PLN:)

Tak,zle podłączyłem i próbowałem odpalić,coś zatrzeszczało i..tyle

400? A kto wie, czy tyle nie kosztuje oryginalna z salonu Yamahy... wolę nie wnikać;p