Wyścigi na rok 2009

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wyścigi na rok 2009

Ten temat zawiera 76 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 77 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Ema. Co prawda mamy zimę, ale od wiosny kolejny sezon. Piszmy w tym temacie pytania dotyczące zawodów, zgłaszania się, wymaganiach sprzętowych itp.
    Kto ma jakieś informacje to niech się produkuje;)

Ja osobiście mam pytanie czy jest już kalendarz wyścigów na 2009 rok? I jakie wymagania trzeba spełniać aby wziąć udział w klasie amator?

Anonimowy

Dołaczam sei do tematu sam bym się przejechał na jakiegoś zlota lub wyscig 👿 👿

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

Ja będe startował na 90% w klasie amator (prawie na wszystkich torach)
    Wymaganiaż
    Skuter stuningowany jak chcesz, kask z homologacją, buty z wysoką cholewką, i ochraniacze (na łokcie i kolana takie rolkowe mogą byc) bodajże- kolega startował w Biłgoraju to wiem.
    A z spraw papierkowych- karta motorowerowa, dowód rejestracyjny, naklejki, żebys mógł zrobić numer startowy, zgoda rodziców, jeśli nie masz 18 lat i książeczka zdrowia.

Dla bezpieczeństwa czywiscie mozesz kombinezon kupić cały (ja podałem minimalne wymagania, żeby cię dopuścili)

Anonimowy

Ja będe startował na 90% w klasie amator (prawie na wszystkich torach)

o ile mi widaomo w amatorze można wystartować max. 2 razy nie posiadając licencji.

Na tor do Gostynia przyjedzieszł?:P

Anonimowy

a jest jakaś klasa dla seryjnych skuterów?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

o ile mi widaomo w amatorze można wystartować max. 2 razy nie posiadając licencji.

Na tor do Gostynia przyjedzieszł?:P

Masz rację, zapomniałem o tym ;p
    To wyrobie sobie licencje ;p muszę się doweidziec właśnie na czym to polega.
    A czy będe w Gostyniu? wszystko zależy od tego czy będe miał auto (tzn startuje z kolegą we dwóch i auto jest tylko hak trzeba dokupić i przyczepke) Jeśli będe to miał to mogę jechać w każde miejsce w polsce 🙂

P.S
    Kowal:
    klasa amator jest dla wszystkich, więc możesz seryjnym startować 😀
    jest jeszcze klasa ZIPP ale musisz mieć ZIPPA żeby tam startowac 😀

Anonimowy

To wyrobie sobie licencje ;p muszę się doweidziec właśnie na czym to polega.

baania lekarskie, jazdy, jakieś kursy chyba no i wszystko. Przynajmniej tyle wiem. Więcej dowiesz się w PZMie

Anonimowy

Koks napisał:

klasa amator jest dla wszystkich, więc możesz seryjnym startować 😀

jakie szanse sąna seryjnym jak tam będzie tylko tuningowany sprzętą

Anonimowy

akie szanse sąna seryjnym jak tam będzie tylko tuningowany sprzętą

w klasie amator właśnie dużo ludzi ma seryjne sqty 😉 startują tylko dla zabawy jak wyscig jest gdzieś blisko. Ja moze będę w Gostyniu bo mam jakieś 30 km do tego toru 🙂

Anonimowy

a w jakich miastach jeszcze są te wyścigiż

Koks napisał:

buty z wysoką cholewką,

to te do ścigaczy za ok 700zł?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 77 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie