Wyrobienie Prawo Jazdy AM

Witam mam pewien problem a mianowicie dnia 22.09.2012r. zdałem egzamin na kartę motorowerową-oczywiście pozytywnie.Od tego czasu nie udałem się wyrobić karte motorową bo nie miałem potrzeby.Teraz weszło prawo jazdy AM.I z tutaj moje pytanie czy mogę się udać z tym arkuszem że zdałem karte motorowerową i wyrobią mi na tej podstawie prawo jazdy AM.Czy arkusz zaliczeń stracił już ważność? Z góry dzięki za odpowiedź

Raczej na pewno nie.

trzeba mieć pieczątkę Ośrodka Ruchu Drogowego i podpis egzaminatora

Są pieczątki i podpisy egzaminatorów (teoria i praktyka) oraz Word Katowice i wszystkie moje dane .

Idziesz po kartę motorowerową do szkoły, a potem zmieniasz na AM. Ewentualnie idziesz do wydziału komunikacji i pytasz się czy widniejesz w centralnej ewidencji kierujących (czy coś takiego).

w jaki sposób szkoła ma mu wydać kartę skoro już ich nie ma? A nawet jak je ma to zrobi to nie legalnie. Po drugie W.K. nie ma danych o karcie w żadnym systemie - przynoszą kartę, a oni ją wymieniają, tyle.
Po 3: Nawet jak szkoła wyda mu kartę, to i tak data będzie późniejsza niż 19 stycznia 2013 roku, i w razie kontroli, czy w W.K będą problemy.
Zostaje tylko zdać egzamin w WORD na prawo jazdy kat. AM, tak jak każdy kto nie posiada karty.

Noo ale skoro karte motorowerową miałem zdaną pozytywnie to nie wymienią mi tego dokumentu na prawo jazdy ?

Nie wymienią, gdyż dokumentem stwierdzającym posiadanie karty motorowerowej jest karta motorowerowa, a nie jakiś świstek z pieczątkami. Zresztą co ja Ci tu będę gadał, tak trudno zadzwonić do urzędu i się zapytać?

zdałes egazamin wg kryteriów na karte motorowerową a nie wg kryteriów na prawo jazdy kategorii AM. I tyle.

Niestety, ale obudziłeś się za pozno. Trzeba było wyrabiać kartę motorowerową od razu, jak tylko zdałeś egzamin. A teraz to już tylko możesz wyrobić prawo jazdy AM (koszt ok. 700 zł). Sama kartka nic Ci nie daje.