Wyrobienie Prawo Jazdy AM

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Wyrobienie Prawo Jazdy AM

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr DamianRysiekSr 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Patryk Kobiałka
    Użytkownik

Witam mam pewien problem a mianowicie dnia 22.09.2012r. zdałem egzamin na kartę motorowerową-oczywiście pozytywnie.Od tego czasu nie udałem się wyrobić karte motorową bo nie miałem potrzeby.Teraz weszło prawo jazdy AM.I z tutaj moje pytanie czy mogę się udać z tym arkuszem że zdałem karte motorowerową i wyrobią mi na tej podstawie prawo jazdy AM.Czy arkusz zaliczeń stracił już ważność? Z góry dzięki za odpowiedź

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Raczej na pewno nie.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe MrBorys15
    MrBorys15
    Użytkownik

trzeba mieć pieczątkę Ośrodka Ruchu Drogowego i podpis egzaminatora

Toros Fresco

Patryk Kobiałka
    Użytkownik

Są pieczątki i podpisy egzaminatorów (teoria i praktyka) oraz Word Katowice i wszystkie moje dane .

Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Idziesz po kartę motorowerową do szkoły, a potem zmieniasz na AM. Ewentualnie idziesz do wydziału komunikacji i pytasz się czy widniejesz w centralnej ewidencji kierujących (czy coś takiego).

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

w jaki sposób szkoła ma mu wydać kartę skoro już ich nie ma? A nawet jak je ma to zrobi to nie legalnie. Po drugie W.K. nie ma danych o karcie w żadnym systemie – przynoszą kartę, a oni ją wymieniają, tyle.
    Po 3: Nawet jak szkoła wyda mu kartę, to i tak data będzie późniejsza niż 19 stycznia 2013 roku, i w razie kontroli, czy w W.K będą problemy.
    Zostaje tylko zdać egzamin w WORD na prawo jazdy kat. AM, tak jak każdy kto nie posiada karty.

Patryk Kobiałka
    Użytkownik

Noo ale skoro karte motorowerową miałem zdaną pozytywnie to nie wymienią mi tego dokumentu na prawo jazdy ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie wymienią, gdyż dokumentem stwierdzającym posiadanie karty motorowerowej jest karta motorowerowa, a nie jakiś świstek z pieczątkami. Zresztą co ja Ci tu będę gadał, tak trudno zadzwonić do urzędu i się zapytać?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zdałes egazamin wg kryteriów na karte motorowerową a nie wg kryteriów na prawo jazdy kategorii AM. I tyle.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

Niestety, ale obudziłeś się za pozno. Trzeba było wyrabiać kartę motorowerową od razu, jak tylko zdałeś egzamin. A teraz to już tylko możesz wyrobić prawo jazdy AM (koszt ok. 700 zł). Sama kartka nic Ci nie daje.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie