Wyprawa do Lwowa -2013

Witam postanowiłem że w wakacje 2013 roku wybiorę się do Lwowa to jest Słupsk-Lwów 902km .Trasę pokonam w 3 dni oczywiście nocleg mam pierwszy u rodziny a 2 pozostałe w hotelu lub pod chmurką.Wypad po Lwowie ,zwiedzanie i tego samego dnia powrót na Polską stronę .Myślę w 12 dni obskoczę, koszta wyliczone ,informacje do sponsorów powysyłane i pozostało czekać aż ktoś odpali parę złociszy.W zamian za te darowane pieniążki będę reklamował daną firmę w prasie i przez całą drogę wyprawy.Jedno co mi pozostało to pytanie czy do Lwowa mogę wjechać na dowód osobisty.

Na jakim sprzęcie jedziesz ?;p

"Jedno co mi pozostało to pytanie czy do Lwowa mogę wjechać na dowód osobisty. " - Ukraina raczej nie należy do UE więc pozostaje paszport.
"Myślę w 12 dni obskoczę" - 8 dni max

Sprzęt to skuter Peugeot -elyseo50 a co do dni to moja trasa i ja potrzebuje 12 dni

Nie no spoko , spoko będziesz jechał ile będziesz chciał. Szerokości życzę i jak najwięcej przygód ( a sponsorów też )

Z jaką prędkością będziesz jechał?

Semir napisał:

Z jaką prędkością będziesz jechał?

hehe , po twoim awatarze wnioskuję , że lubisz szybko jeździć ;)

Prędkość zgodnie z przepisami

A co do tych 12 dni moja przygoda to nie tylko jazda ja chcę trochę pozwiedzać nawet w kraju nigdzie mi się nie spieszy mam czas 12dni