Wyprawa do Lwowa -2013

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #98733
    guliwer55
    Użytkownik
    • 28
    • 746Postów:

    Witam postanowiłem że w wakacje 2013 roku wybiorę się do Lwowa to jest Słupsk-Lwów 902km .Trasę pokonam w 3 dni oczywiście nocleg mam pierwszy u rodziny a 2 pozostałe w hotelu lub pod chmurką.Wypad po Lwowie ,zwiedzanie i tego samego dnia powrót na Polską stronę .Myślę w 12 dni obskoczę, koszta wyliczone ,informacje do sponsorów powysyłane i pozostało czekać aż ktoś odpali parę złociszy.W zamian za te darowane pieniążki będę reklamował daną firmę w prasie i przez całą drogę wyprawy.Jedno co mi pozostało to pytanie czy do Lwowa mogę wjechać na dowód osobisty.

    #98739
    szyszu3
    Użytkownik
    • 112
    • 837Postów:

    Na jakim sprzęcie jedziesz ?;p

    #98743
    Padalec
    Uczestnik
    • 1
    • 887Postów:

    “Jedno co mi pozostało to pytanie czy do Lwowa mogę wjechać na dowód osobisty. ” – Ukraina raczej nie należy do UE więc pozostaje paszport.
    “Myślę w 12 dni obskoczę” – 8 dni max

    #98746
    guliwer55
    Użytkownik
    • 28
    • 746Postów:

    Sprzęt to skuter Peugeot -elyseo50 a co do dni to moja trasa i ja potrzebuje 12 dni

    #98748
    Padalec
    Uczestnik
    • 1
    • 887Postów:

    Nie no spoko , spoko będziesz jechał ile będziesz chciał. Szerokości życzę i jak najwięcej przygód ( a sponsorów też )

    #98774
    Semir
    Użytkownik
    • 13
    • 152Postów:

    Z jaką prędkością będziesz jechał?

    #98781
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    Semir napisał:

    Z jaką prędkością będziesz jechał?

    hehe , po twoim awatarze wnioskuję , że lubisz szybko jeździć 😉

    #98786
    guliwer55
    Użytkownik
    • 28
    • 746Postów:

    Prędkość zgodnie z przepisami

    #98787
    guliwer55
    Użytkownik
    • 28
    • 746Postów:

    A co do tych 12 dni moja przygoda to nie tylko jazda ja chcę trochę pozwiedzać nawet w kraju nigdzie mi się nie spieszy mam czas 12dni

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button