Wyprawa chinolem z marketu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Wyprawa chinolem z marketu

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Tak więc w wakacje w lipcu planuje moim torosem f16 wybrać się na wycieczkę do babci, która mieszka w Nysie (woj. Opolskie).
    Wyjazd z Warszawy – Nysa (ok 380km w jedną stronę).
    I teraz pytanka:
    – Czy taki chinol wytrzyma 380km w jedną stronę?
    – Co należy zabrać do skutera?
    – Na jakie awarie należy się naszykować?
    – Co ile km robić postoje aby nie zagrzać silnika?
    – Jaką v-Max jechać? (Odblokowany skuter leci 70km/h)
    – Na co zwracać uwagę?
    A i dodam, że skuterek zakupiony 4 maja i przebieg: 312 km

Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Hm? skuter jest nowy ale mało wygodny i masz kawał drogi do przejechania, ja obstawiam ze ty pierwszy wysiądziesz niż twój skuter.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie wysiądę. Nie znasz mnie.

Zdjęcie profilowe hmm
    hmm
    Użytkownik

mam tego samego pojazda i prawie 4000km zrobione.najdalej bylem 75km w jedna strone to powiem ze dał rade.40km/h mozna tym sprzetem taki dystans bez zatrzymania jechac ale zalezy czy jak jedziesz to jest ciepło czy chłodno.lepiej jest albo wieczorem albo rankiem wtedy silnik ma lepsze chłodzenie a jak bys jechał w upał to po kazdych 40km zrob 15minut odpoczynku i dla siebie i dla silnika.aha jeszcze jedno warto zebys go dotarł najpierw bo 300 to za mało na takie dlugie trasy.ja swojego dotarłem po 1000km zrobionym w 1 miesiąc 😉 awarie raczej zaleza od przygotowania do jazdy i uwagi podczas jazdy.ja bym na twoim miejscu zrobił mu przeglad najwazniejszych czesci ,wymienil oleje i koniecznie przemyslal czy te 300km w jedna strone to aby nie za duzo jak na taki pojazd 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Oleje wymienione przed 300 km. Przeglądy gwarancyjne sobie odpuściłem.
    Planuje wyjechać o godzinie 5 rano i dojechać do godziny 18.
    Oczywiście w Nysie nie obejdzie się też bez jazdy. Planuje też sobie następnego dnia pojechać do Głuchołaz, Opola, Czech – Złote Hory
    Tak więc myślę, że na takiej wycieczce zrobię minimum 1000 km.
    400 km w jedną stronę, 400 w drugą i oczywiście jazda po Nysie i po miejscowościach co wyżej napisałem

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Ja czekam na Twój wypad do Jeruzala. Byłbyś chyba pierwszą osobą, która zrobiłaby tu na forum dalszą trasę chiniolem na 10-kach dzięki czemu dostarczyłbyś wielu informacji 🙂

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !
    Zdjęcie profilowe hmm
    hmm
    Użytkownik

silnikowy jaki lałes? Syntetyk czy półsyntetyk?

Zdjęcie profilowe hmm
    hmm
    Użytkownik

300km to za mało zeby tak obciazac silnik.musi sie dotrzeć.ja swoim woze listy.robie 1000km w miesiącu i jak docierałem go to uwazałem w miare zeby nie przeciazac.olej wymieniałem juz 4 razy plus filtr powietrza i paliwa.

Zdjęcie profilowe hmm
    hmm
    Użytkownik

wygodniejsza kanapa do tego skutera by sie przydała.jak macie cos na oku to rzućcie linke:)

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

hmm napisał:

silnikowy jaki lałes? Syntetyk czy półsyntetyk?

Silnikowy – Zipp SAE 4T – ten co zalecają 10w40
    Przekładniowy – Zipp 4T 85w90
    Takie jak w instrukcji zalecają

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie