Wypadek/naprawa plastików/problem z kopką

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam,

Mam 2 problemy, zacznijmy od tego że dałem koledze się przejechać i wywalił się na zakręcie.
    Kupiłem zestaw reparacyjny aby załatać plastiki, a konkretnie to ten dolny .Wezmę się za to jutro, jest na nim kilka dość widocznych rys dlatego chciałbym pomalować to na czarno sprejem, czy mam dawać przed sprejowaniem jakiś podkład ?
    2 problem to to że jeżeli nacisnę kopkę to ona nie wraca, dlaczego ?

Anonim
    Gość

Jak chcesz delikatnie podmalowac to ja bym nie dawał żadnego podkładu. jak juz to prędzej utwardzacz.. ( ale widziałem pomalowane rysy spejem i i tak one były widoczne.. ) Moze jakąć naklejką to się da zamaskować ?

Kopniak nie odbija bo pewnie wyleciała Ci ta zębatka w przekładni.. odkręć i sprawdź to jeśli wszystko będzie Ok to przesmaruj i będzie odbijał

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Będę małował cały ten dolny plastik, naklejka niestety nie wchodzi w grę, rysy dalej będą widoczne.
    Także co zrobić z tym plastikiem przed małowaniem?
    Dać jakiś podkład?,bo to będzie moje 1 małowanie.

Anonim
    Gość

Daj fote tego uszkodzenia.

Anonim
    Gość

weź plastik przeleć papierem ściernym, wyrównaj ładnie i nie powinno być rys widocznych a jak są bardzo głębokie to trochę szpachli.

Anonim
    Gość

co do rys to rownasz papierkiem i własnie ewentualnie szpachlujesz i jak dobrze dotrzesz to nie będzie nawet sladu, ze cos było w ogóle robione ;]

co do kopniaka to pewnie sprezyna ci nie odbija i tyle

Anonim
    Gość

Zdjęcia uszkodzeń:

Anonim
    Gość

mata szklana z żywicą i na to szpachla i bd ładnie

Anonim
    Gość

Tak jak kolega mówi mata szklana i szpachla. A jak chcesz małować to nie sprejem za 10zl tylko idź do miećszalni farb i powiedz
    by ci zrobili farbę w kolorze twojego skutera koszt około 50zl za 400ml dużo, ale za taki efekt

Anonim
    Gość

A ja taki mały OT:

Jak ten kolega się wywalił, że po obu stronach skutera są uszkodzenia ❓

I na Twoim miejscu to takiego kolegę bym trochę „zepsuł” 😛

Anonim
    Gość

1) wez odkrecz dekiel i pozmaruj sprenzyne od kopki olejem będzie chodzic na 100%

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button