Kymco Agility RS 50 wypadek

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Kymco Agility RS 50 wypadek

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pioneerq pioneerq 7 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe radwan96
    radwan96
    Użytkownik

z godzine temu miałem wypadek.. Jechałem 25km/h i wywróciłem się(mocno padało) poszło duzo plastików możecie rzucić jakimś linkiem aby móc spradzic cene bo ja jestem tak zdenerwowany ze nic nie umiem znależć
    Model:Agility RS50

Bo życie jest po to by jeździć na moto:)
    Agility RS 50 2t-2012r
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Najlepiej jakbyś podjechał tam gdzie go kupiłeś i poprosił o to aby zamówili części których potrzebujesz. Na allegro sprawdzałem ale tam jedynie są 2 owiewki.

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    radwan96
    Użytkownik

Dzieki. szkodaz ze troche plastikow poszło ale za to mechanicznie działa wszystko tak jak ma działac tylko wydaje mi sie że wszystko z robocizna wyjdzie z 1500zł..

Agility RS 50 2t-2012r
    Zdjęcie profilowe piter2080
    piter2080
    Użytkownik

hahahahaha

Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

z robocizną ? plastiki dasz rade sam wymienić, a jak nie to Ci tata pomoże. Napisz dokładnie o jakie plastiki chodzi, że ty taką cenę podajesz ; o

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

piter2080 napisał:

hahahahaha

Ciekawe czy ty byś się śmiał z tego że ty rozwaliłeś skuter i wszyscy by się śmiali z ciebie i mówili że jakiś niedołęga jeździ na skuterze?

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    radwan96
    Użytkownik

poszedł prawy przedni plastik reflektor osłona kierownicy dolny panel podłogowy I czacha czy jak to mowia

Agility RS 50 2t-2012r
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Uuuu to lipa straszna ;/ Plastiki to chyba najlepiej używane jakby znaleźć bo tak to są dość drogie. Co do wymiany to sam dasz radę.
    Jak są mało popękane to najlepiej nic nie rób, nie opłaca się.
    A propos. Ja miałem glebe przy 40km/h kingway’em, czyli skuterem, który wiele osób uważa za gówno a żaden plastik nie pekł, a tu przy 25km/h w niezawodnym kymco pół plastików do wymiany.

o
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

nowe plastiki do vivacity kosztują700zł, a Ty 1500zł wyliczasz.. chłopie pare stówek Cie to wyniesie.

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    radwan96
    Użytkownik

no niestety… ale mam nadzieje ze z do 1000 plastiki zrobie

Agility RS 50 2t-2012r
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie