Zumico Quick wymiana wydechu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Zumico Quick wymiana wydechu

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Mar3k Mar3k 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #63653 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mar3k
    Mar3k
    Użytkownik

Cześć, posiadam skuter Zumico Quick i chciałbym wymienić w nim tłumik.Chcę aby on dobrze wyglądał i polepszył jego dźwięk.Myślałem nad czymś takim http://moto.allegro.pl/tlumik-tuning-sportowy-quest-zipp-motobi-skuter-4t-i2402393342.html Może ktoś ma taki tłumik, czy on coś zmienia?
    Pozdrawiam Marek.

#63656 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

Taki „zaplątany” wydech jak z aukcji moim zdaniem wizualnie bardziej pasuje do 2T niż 4T. A co do dźwięku, wiele się on nie zmieni – jeśli chcesz, żeby skuter był trochę głośniejszy – kup filtr stożkowy – zdecydowanie będzie taniej a i dźwięk się poprawi.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #63764 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mar3k
    Mar3k
    Użytkownik

Spodobał mi się twój pomysł, jednak słyszałem, że po wymianie filtra należy dostroić gaźnik czego zbytnio nie umiem…

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Zumico Quick wymiana wydechu
Informacje o Tobie: