! Forum Skutery Wymiana tłoka

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe golabek2276
    golabek2276
    Użytkownik

Witajcie. Od niedawna posiadam skuter 2t Ventus Modo. No i stało mi sie nieszczęście bo tłok mi puchnie i jak byście mogli mi opisąc jaki jest koszt, czy jak sie ten tłok wymienia to mozna wsadzić wiekszy i co wgl z tym wszystko związane.
    Pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

Wstaw wiekszy cylek z tłokiem i po problemie 😀

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

jak tłok to odrazu cylinder też tak na logike. po czym stwierdzasz że tłok puchnie , przy normalnej jeździe nie ma prawa to nie wiem co ty robisz , problem może masz z gaźnikiem bo może się okazać że nowy tłok też będzie puchł i co wtedy

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

Przedstaw nam objawy jeszcze co sie dzieje że tak twierdzisz 😀

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

Zdjęcie profilowe golabek2276
    golabek2276
    Użytkownik

tzn. ja zbytnio sie nie znam na skuterkach takie tam pojedyncze rzeczy to kapie ale mi to większość kolegów powiedziało-gdy pojeżdżę sb skuterem no tak na fula no to leci mi z 70/75 i poźniej zwolnie na zakrecie to juz tak nie idzie bo pozniej rozpedza sie do 30/40 km/h. Jest bardzo słaby.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Może dozownik podaje złą ilość oleju? Dolej raz tak z 30 ml oleju do pełnego baku benzyny i zobacz czy nadal będzie tak samo.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie