Wymiana pompy hamulca.

Witam, wymieniam właśnie pompę hamulca. Problem jest w tym że jak zalewam ją płynem i naciskam na klamkę to płynu nie ubywa. Próbowałem już z odkręconym i zakręconym odpowietrznikiem oraz ze zdjętą i założoną pokrywą zbiorniczka. Odkręciłem przewód od pompy i po naciśnięciu na klamkę płyn nie leci. Jak przyłożę palec do tego miejsca gdzie powinien być wężyk to czuje ciśnienie i podciśnienie. Dodam że pompa jest wykręcona za skutera w którym hamulce działały. O co może chodzić?

Nie leci płyn bo jest przewód zapowietrzony musisz pompować i odpowietrzać

Czyli robić tak samo jak przy odpowietrzaniu gdy jest płyn w środku?

tak

Ok, ale w takim wypadku jest normalne to że jak odkręcę wężyk przy pompie i nacisnę to płyn prawie nie leci?

Jak nie leci przy pompie to coś z pompą może zapchane sprawdz czy nie ma koreczka gumowego

Pompa jest wyciągnięta z innego skutera w którym chodziła dobrze. Jakiego koreczka?

Po co zakładasz dwa razy ten sam temat??

Bo założyłem nie w tym miejscu i myślałem że go usunę a nie da rady.

Jak coś to zapraszam tutaj: http://www.skuterowo.com/forums/topic/wymiana-pompy-hamulcowej?replies=3#post-60268

Witam ja mam to samo. Mam skutera tgb akros tek wymieniłem przewód w przednim hamulcu wczesniej było wszystko ok.Tylko cos zaczeło sie dziac z pompka tak jakby ona wypychała płyn a po zdjeciu reki z hamulca dalej wsysała. Zbiorniczek jest pełny nie wiem o co chodzi pompa nie chce dawac płynu. Co mam zrobic?